Autor Zpráva
perun
Profil
Zdravim!
Bol by som rad, ak by mi niekto vedel povedat, ci sa da nasledovny problem odstranit a ak ano, akym sposobom.

Na stranke http://www.tuning.sk/?nav=tuningcars je zoznam aut. Po kliknuti na obrazok sa otvori tzv. karta auta. Karta auta pozostava z viacerych obrazkov, pricom vzdy vidiet iba jeden a prepina sa medzi nimi javacsriptom. Touto funkciou, ktora je previazan na onclick urcitych "buttonov":

function tc_changeImage(imgName, dir) {
if (dir=='forward') {
if (++tc_imgNo>=tc_noOfImages)
tc_imgNo=0;
}
else {
if (--tc_imgNo<0)
tc_imgNo=tc_noOfImages-1;
}
document.images[imgName].width = tc_images[tc_imgNo].width;
document.images[imgName].height = tc_images[tc_imgNo].height;
document.images[imgName].src = tc_images[tc_imgNo].src;
return true;
}

Ked sa na kartu pozerat s IE, tak vzdy pri prvom nahlade zobrazi fotografiu dobre. Ked kliknete na niektory z buttonov, tak IE v pripade, ze obrazok je fyzicky sirsi (len o par pixelov), nerespektuje nastavenie sirky a vysky obrazka, co pri niektorych obrazkoch robi problemy (natiahnu sa za okraje stranky).

(Po refreshnuti stranky je zrazu vsetko OK).

Akym sposobom sa da zariadit, aby IE tie obrazky zobrazoval presne v tej srke, ako mu hovori javascript?
peta
Profil *
perun ty tam mas tech problemu vic.
- Nastav si 500px sirku a rekni mi, jak se mam ve FF dostat nalevo? Nejaka minimalni sirka BODY ti nic nerika?
- pak tam mas jakesi titerne pismo v menu vlevo, ktere i pres vsechnu snahu na mych 1200x100 nelze precist
- mno, zkousel jsem vyvolat ve FF tvou chybu a nepodarizlo se mi zobrazit jiny obrazek nez prvni. Takze bych prosil presne krok po kroku, na co mam klikat. Taky jsi mohle pulku obrazku vymazat, nemam takovou linku, aby se mi na kazde strance mohlo zobrazit 1M obrazku. Sem zvedavy, kdo z tvych zakazniku ma...
perun
Profil
Noo: ja na tom webe robím iba časť. Za tie veci, čo si popísal nezodpovedám a nemôžem ich ani ovplyvniť a aj mna pekne štvú (to menu mimoriadne) :-) Ja tiež nemám rychlu linku, robím len to, čo chce zakazník. Keď chcú obrovitánske obrázky, budú ich mať :-) Ale toto nechajme tak.

Krok po kroku: prídeš na stránku, ktorú som spomínal vyššie a klikneš si na nejaký obrázok auta. Pokiaľ má viac kariet (to by som asi mohol aj niekde vypisovať, hneď to idem urobiť :-), tak sa potom medzi nimi dá prepínať tými obrázkovými šípkami pod fotografiami. A tam tá je chyba. Prvý obrázok je OK. Tie ďalšie sa už roztiahnu...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0