Autor Zpráva
PetraPP
Profil
Mám zde živou ukázku scriptu, který jsem na internetu našla. Funguje dobře, protože cenu si mohu vybírat. Problém ale je, že je to tak všechno :)
Jakým způsobem vybranou hodnotu dostanu do proměnné, abych mohla za pomocí PHP scriptu na mySQL vypsat zboží?
Taps
Profil
PetraPP:
rekl bych ze existuji dve mozne reseni
1) hodnoty pres ajax odesilat na nejakou url adresu na ktere se provede zpracovani

2) hodnoty nastavit do formularovych poli ktere budou nasledne odeslany

V obou zminenych pripadech je vsak nutna znalost javascriptu
Keeehi
Profil
Jinak ty hodnoty jsou v:
$( "#slider-range-price" ).slider( "values", 0 ) //min
$( "#slider-range-price" ).slider( "values", 1 ) //max

Pokud chceš reagovat na ten posun, tak to se dělá v change: function( event, ui ) (dokumentace) podobně jako v slide. Na rozdíl od slide se volá až na konci tahu a ne při každé pixelové změně. Buď můžeš něco vykonávat přímo tam, nebo si zavoláš vlastní funkci:
    ...
    change: function( event, ui ) {
      sliderHasNewValues(ui.values[ 0 ], ui.values[ 1 ]);
    }
    ...
    
    
function sliderHasNewValues(min, max) {
    // tvoje požadované akce
}

Protože ta ukázka vypadala celkem solidně, tak jsem to zkusil otestovat i na mobilu. Funguje to, ale ne hezky. Když se tam dotknu dislaye a táhnu, tak se nic neděje. Musím "kliknout" a pak "kliknout" na požadované místo a ten čtvereček tam poskočí. Je to však velmi nepřesné.
PetraPP
Profil
No já bych byla ráda, kdyby to fungovalo na mobilu. Bohužel s tím sama moc nehnu, protože nemám ponětí, co bych měla přesně na požadovanou akci doplnit. Dokumentaci jsem četla :(
Keeehi
Profil
touchpunch.furf.com by tu funkčnost na mobilu mohlo opravit
Za jquery-ui by mělo stačit přidat <script src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/jqueryui-touch-punch/0.2.3/jquery.ui.touch-punch.min.js"></script>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0