Autor Zpráva
sagto
Profil
Dobrý den,

mám problém s asynchronním načítáním stránky s CKeditorem. Přišel jsem na to, že lze to vyřešit když po načtení stránky se mi spustí location.reload(). Stává se mi však, že reload je rychlejší než načtení stránky, takže styl napsaný

<a href="javascript:javascript:web('./novinky.php');location.reload();" >

je nedostačující. Jde to nějak ladně vyřešit aby se reload spustil po načtení stránky? nebo už někdo měl problém s CKeditorem, že při ajaxovém asynchronním načítáním se nespustil editor a musel to vyřešit jinak aby fungoval?

Děkuji za odpověď.
_es
Profil
sagto:
Nebolo by lepsie pouzit CKeditor spravne, nez hentake pochybne pokusy? Ten editor ma snad nejaku dokumentaciu, tak ho pouzi podla nej. Na co tam mas javascript:javascript:? To druhe javascript: je navyse. location.reload() „rusi“ celu stranku aj so skriptami, takze to ma rovnaky vysledny efekt ako <a href="javascript:location.reload();" >. Co robi funkcia web?
aDAm
Profil
to že se ti neaktivuje editor když se ti načte textarea ajaxem je pochopitelné. ale mělo by stačit se podívat na apičko editoru a určitě tam bude info jak editor navěsit dynamicky, stejně tak jako to dělají tlačítka pro aktivaci/deaktivaci

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0