Autor Zpráva
H.V.
Profil *
Ahoj, mám tu takový problém:

Když mám tento kód:
<textarea name="mngl_reply" id="mngl_reply" class="mngl-profile-edit-field odpoved mngl-growable"></textarea>

   <input type="submit" id="comment" class="tlacitko2" onclick="mngl_reply_to_message( <?php echo $thread_id; ?>, document.getElementById('mngl_reply').value ); document.getElementById('mngl_reply').value=''; $('#mngl_reply').cleditor()[0].updateFrame();" name="Reply" value="<?php _e('Poslat'); ?>"/>

tak to funguje, ale když to přepíšu na toto:

<?php


$class = (!empty($class))?$class:'mngl-profile-edit-field odpoved mngl-growable';

  $settings = array(
        'editor_class' => $class,
    'textarea_name' => 'mngl_reply'
     );

$editor_id = 'mngl_reply';

   
wp_editor( $content, $editor_id, $settings  );

?>

 <input type="submit" id="comment" class="tlacitko2" onclick="mngl_reply_to_message( <?php echo $thread_id; ?>, document.getElementById('mngl_reply').value ); document.getElementById('mngl_reply').value=''; $('#mngl_reply').cleditor()[0].updateFrame();" name="Reply" value="<?php _e('Poslat'); ?>"/>

tak to nejde odeslat, nevíte kde je chyba?

to php s textarea v html zobrazuje takto:

<div id="wp-mngl_reply-editor-container" class="wp-editor-container">
<textarea class="mngl-profile-edit-field odpoved mngl-growable wp-editor-area" rows="20" autocomplete="off" cols="40" name="mngl_reply" id="mngl_reply"></textarea>
</div>

je možné, že by to způsobily ty automatické vytvořené divy?

Díky za rady
Keeehi
Profil
H.V.:
je možné, že by to způsobily ty automatické vytvořené divy?
Nemyslím si. Zdá se mi, že chyba bude někde jinde. Hlásí něco chybová konzole? Kouknu bych se debuggerem na to, jak se mění chování funkce mngl_reply_to_message.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0