Autor Zpráva
Marek 196
Profil *
Mam mapu na ktorej zobrazujem udaje kde sa co nachadza, udaje spracuvejm cez ajax ktory mi vrati zoznam objektov aj so suradnicami po celej mape, mapa je defaultne zobrazena cez cele slovensko, ked zmenim udaj ktory mi vrati mensi rozsah objektov by som chcel aby sa vtedy mapa nazoomovala na od okraja po okraj najvzdialenejsich objektov od seba, ked si zvolim trebars len take parametre ze sa mi zobrazia len objekty v brne a bratislave, tak sa mapa nazoomuje tak ze tam bude v pravo brno v lavo bratislava.

Predpokladam, ze potrebujem nejak zoradit gps suradnice a pri zmene parametrov by sa refreshla mapa kde by uz neboli napevno nastavene suradnice ale asi ich stred medzi tymi najvzdialenejsimi, neviem ci idem na to dobre alebo to ide aj inac...?

function map_initialize() {
    var latlng = new google.maps.LatLng(48.72121, 19.79737);
    var myOptions = {
        zoom: 7,
        center: latlng,
        mapTypeId: google.maps.MapTypeId.ROADMAP
    };
    var map = new google.maps.Map(document.getElementById("map"),
    myOptions);
    gl_map = map;
    setMarkers();
}

tymto mapu inicializujem, cize ako urcit co je stred tych vsetkych objektov na mape tak aby tam boli vsetky ale aby neboli mimo a aby bola mapa zvecsena ak by to boli objekty trebars len v jednom meste....?

Moderátor juriad: Tvůj projev je špatně srozumitelný, piš prosím s diakritikou a interpunkcí.
juriad
Profil
Viz stackoverflow.com/a/12351178/4052811.
Budeš si udržovat LatLngBounds a postupně je jednotlivými body rozšiřovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0