Autor Zpráva
Pavol Knut Navratil
Profil
Poradíte? Mám to spravené v html takto:
<script type="text/javascript">var node1=document.createElement("script");node1.type="text/javascript";node1.async=true;node1.src=".appendChild(node1);(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new].appendChild(node1);(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new]http://www.example.com/all.js";document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(node1);(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','http://www.systemknut.com/analytics.js','ga');ga('create','UA-63942780-1','auto');ga('send','pageview');</script>

do tohoto kódu potrebujem vložiť tento kód a nie je to korektne (teda nedarí sa mi to) možné:
<script type="text/javascript" id="acceptcookies" src="/cookies.js"></script>

Ako by ste to vložili do toho prvého zápisu. Bez použitia php prosím. Ďakujem všetkým za tip.
_es
Profil
Pavol Knut Navratil:
A aký by to celé malo mať účel?
Nezmysel je napríklad node1.src=".appendChild(...". To asi nebude správna URL adresa.

Ako by ste to vložili...
A prečo ho nevložíš „normálne“ v HTML?
Pavol Knut Navratil
Profil
_es:
nepýtal som, si radu aký to bude mať zmysel, ale ako to spojiť do jedného zápisu, tak aby to aj fungovalo. Ak to vie niekto opraviť a upraviť tak poďakujem predom. Videl som kód no neuvedomil som si že nie je celý. Tu je celý a pôvodný:

<script type="text/javascript">var node1=document.createElement("script");node1.type="text/javascript";node1.async=true;node1.src="/all.js";document.getElementsByTagName("head")[0].appendChild(node1);(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','http://www.systemknut.com/analytics.js','ga');ga('create','UA-63942780-1','auto');ga('send','pageview');</script>

netuším čo sa udialo a prečo sa niektoré príkazy opakujú, tak dúfam že cestou pri ukladaní postu sa to nezmení.
_es
Profil
Pavol Knut Navratil:
ako to spojiť do jedného zápisu, tak aby to aj fungovalo.
Na to ti ťažko niekto odpovie, keďže si ani nenapísal, ako by to fungovať malo - čo by to vlastne malo robiť.
Máš na serveri súbor začínajúci na .appendChild(node1);(functi? Asi nie.
_es
Profil
Pavol Knut Navratil:
No a kód, čo si zmenil v [#3] už funguje? Prečo nevložíš skript /all.js normálne, ale to hentak kopmlikuješ? Ak to nefunguje, čo to má robiť a nerobí, aby to fungovalo?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0