Autor Zpráva
Vilak
Profil
Zdravím.
Mám jednoduchý formulář (viz níže) a chci, aby když člověk klikne někde na (třeba) +, tak aby se pod něj přidal další formulář, stejný, akorát s jiným ID, jak to myslím - na začátku je toto:
echo "
                            <form action=\"#\" method=\"POST\">
                                <table>
                                    <tr>
                                        <td><input name=\"japanese_1\" type=\"text\" placeholrder=\"Japonský název\"></td>
                                        <td><input name=\"czech_1\" type=\"text\" placeholrder=\"Český název\"></td>
                                    </tr>
                                    <tr>
                                        <td><input name=\"go\" type=\"submit\" value=\"Odeslat\"></td>
                                    </tr>
                                </table>
                            </form>
                        ";
po (třeba) 4 kliknutích bych chtěl, aby bylo toto:
                        echo "
                            <form action=\"#\" method=\"POST\">
                                <table>
                                    <tr>
                                        <td><input name=\"japanese_1\" type=\"text\" placeholrder=\"Japonský název\"></td>
                                        <td><input name=\"czech_1\" type=\"text\" placeholrder=\"Český název\"></td>
                                    </tr>
                                    <tr>
                                        <td><input name=\"japanese_2\" type=\"text\" placeholrder=\"Japonský název\"></td>
                                        <td><input name=\"czech_2\" type=\"text\" placeholrder=\"Český název\"></td>
                                    </tr>
                                    <tr>
                                        <td><input name=\"japanese_3\" type=\"text\" placeholrder=\"Japonský název\"></td>
                                        <td><input name=\"czech_3\" type=\"text\" placeholrder=\"Český název\"></td>
                                    </tr>
                                    <tr>
                                        <td><input name=\"japanese_4\" type=\"text\" placeholrder=\"Japonský název\"></td>
                                        <td><input name=\"czech_4\" type=\"text\" placeholrder=\"Český název\"></td>
                                    </tr>
                                    <tr>
                                        <td><input name=\"japanese_5\" type=\"text\" placeholrder=\"Japonský název\"></td>
                                        <td><input name=\"czech_5\" type=\"text\" placeholrder=\"Český název\"></td>
                                    </tr>
                                    <tr>
                                        <td><input name=\"go\" type=\"submit\" value=\"Odeslat\"></td>
                                    </tr>
                                </table>
                            </form>
                        ";
A překlepu placeholder jsem si už všiml, u sebe to mám opraveno.

Předem děkuj za veškeré rady.
Tomáš123
Profil
Vilak:
Přidání dalšího textového pole
Vilak
Profil
Super, funguje, díky. Já nikdy moc nevím, jak věci ohledně javascriptu mám vyhledávat a jak se dané funkce buď jmenují (třeba lightbox, upokno (či jak)) apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0