Autor Zpráva
Marcel13333
Profil *
Vedel by mi niekto poradit, mam stranku ktora refreshnutim spracuvava data, zatial tam mam len meta tag refresh na 2 sekundy, potreboval by som ale ked sa zobrazi stranka tak sa refreshne po 2 sekundach s tym, ze ked prebieha refresh, nemyslim cas kym sa dostane k reloadu stranky, ale ked prave prebehia reaload stranky aby sa zobrazil animovany obrazok trebars presypacie hodiny, to je jedno a ak by niekto stranku stopol klavesou ESC alebo cez prehliadac klikol na X aby stopol znovunacitanie stranky, tak sa zobrazil iny obrazok s textom pokracovat, ten by mal odkaz na sameho seba aby sa pustilo spracovavanie dalej. Da sa to nejako cez javascript spravit? vedel by niekto ako na to? mne sa podarilo zobrazovat presypacie hodiny ked prebiehal odpocet do refreshnutia a potom sa mi zobrazil ten druhy obrazok s textom pokracovat, ale ked prebiehal reload stranky tak ten druhy obrazok nechcem aby zobrazovalo ale aby stale zobrazoval presypacie hodiny, druhy obrazok jedine ked cez esc alebo stopnutim v prehliadaci...

<span id="timer"></span>

<script>
function checklength(i) {
    'use strict';
    if (i < 10) {
        i = "0" + i;
    }
    return i;
}

var count, counter, timer;
count = 2;
counter = setInterval(timer, 1000);

function timer() {
    count = count - 1;
    if (count === 0) {
        document.getElementById("timer").innerHTML = 'pokracovat';
        location.reload();
    } else {
        document.getElementById("timer").innerHTML = 'presypacie hodiny';
    }
}
</script>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0