Autor Zpráva
jakubfidler
Profil *
Dobrý den, mám takovou obtíž: mám již fungující verzi webu ve slovenském jazyce a ta bez problému běží, udělal jsem českou mutaci webu(jen jsem přepsal text) a nahrál na server, protože offline funguje předpokládal jsem že poběží i na serveru, ale jen nekonečně načítá, tak jsem zkusil na tento server nahrát již fungující slovenskou verzi ale ta taky nekonečně načítá. Mohl bych někoho z vás profíků poprosit o radu jedná se o web: www.vystavatitanic.cz a funkční varianta slovenského webu je www.vystavatitanic.sk mockrát děkuji
jefitto44
Profil
Chyba bude na 100% niekde na hostingu, zrejme nemáš povolený mod_rewrite, alebo proste máš nejaké blbé nastavenia (napr. tvoja appka vyžaduje PHP 5.5 a na hostingu máš len 5.4), máš zakázané short_open_tags, aj keď to by ti zrejme hodilo aspoň error... treba skúmať. Alebo bude problém v htaccess, možno tam máš niekde url s .sk a na českej verzii to nejako zblbne...
anonymníí
Profil *
jefitto44:
Ona tahle rada ve stylu "je to rozbité" moc nepomůže, že?

jakubfidler:
Nahrál jsi sice nějaký HTML dokument, ale už ne zbytek - chybí obrázky a nějaké (pravděpodobně všechny) JS soubory - nějaký z nich jistě vypíná i ten loader.

Nahraj na server všechno, ne jen HTML stránku.
jfid
Profil *
je tam nahráno vše


anonymníí:
náhrál jsem to tak tak 5krát ale pořád jedno a to samé


a absolutní adresy tam nejsou takže url s sk odpadá
anonymníí
Profil *
jfid:
je tam nahráno vše
Není. Vývojářské nástroje mi na CZ doméně hlásí 30 nenalezených souborů, z nichž 26 jsou obrázky (nyní nepodstatné) a 4 jsou JS.

Namátkou, linkuješ www.vystavatitanic.cz/js/bgStretch.js, který neexistuje. Mohl bych pokračovat.
jakubfidler
Profil *
anonymníí:
Ty jsi Bůh s velkým "B" navedl jsi to na správnou cestu v linuxu to byl key sensitive, takže jsem to přepsal na low case a HEURÉKA Děkuji ti moc
Chamurappi
Profil
Reaguji na jakubafidlera:
Na serveru nejspíš běží Linux a v něm záleží na velikosti písmen v názvech souborů, na rozdíl od Windowsu. Takže googlemap.js není googleMap.js.
Edit: Aj, pozdě…
jakubfidler
Profil *
ještě se zeptám když mi ten mail neodesílá nic bude to ta samá chyba?
anonymníí
Profil *
jakubfidler:
Těžko říct, v dotazu není žádný kus kódu, který by ten mail měl odeslat. Nevíme, co to dělá a kde by chyba být mohla.


Velikost písmen v souborech je jedna možnost, druhá (a dle mě pravděpodobnější) chyba ve scriptu, který to odesílání má na starost.
jakubfidler
Profil *
no ale jen jsem udělal modifikaci načeštinu tedy jen texty s ničím jiným jsem nemanipuloval, tedy doufám že to bude to písmo, ani galerie mi nejede
jakubfidler
Profil *
tak už jde i mail tak ještě galerii

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0