Autor Zpráva
mimochodec
Profil
Hledám takový speciální formulářový prvek. Viděl jsem to na více místech, myslím, že i v nějakém frameworku, ale netuším, jak se to jmenuje. Na první pohled je to obyčejný input. Když ale začnu psát zafunguje jako našeptávač. Vyberu položku, ona se v tom řádku jakoby obalí rámečkem a v pravém rohu má (při hoveru?) křížek ke smazání. A zároveň můžu hned vedle psát další.
Takže to funguje tak, že je množina předdefinovaných položek, z nich mi pomáhá vybírat našeptávač, já je můžu přidávat a zase mazat. To vše skoro bez použití myši, v rámci něčeho, co vypadá jako input. Neviděli jste to někde? Díky.
anonymníí
Profil *
mimochodec:
Hledáš datalist, Příkad na tag <datalist> Ten se váže k textovému inputu.

Nebude fungovat všude, třeba v Safari nefunguje. V IE bych to viděl od 10 nahoru.
jakre
Profil
mimochodec:
Našel jsem podobnou otázku na zahraničním serveru, kde za nejlepší řešení považují využizí tohoto pluginu.
mimochodec
Profil
anonymníí:
To nehledám. Chybí tady možnost více položek z toho seznamu.


jakre:
Díky, to je přesně ono.
anonymníí
Profil *
mimochodec:
Tak myslíš něco podobného, jako je na SO při zadávání tagů k otázce? stackoverflow.com/questions/ask

To vypadá na to, co nyní popisuješ, ale žádný zázračný formulářový prvek v tom nehledej... Je to kus JS a pár spanů (+ jeden textový input).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0