Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Dobrý den,
na mém webu mám jednoduchý skript na likování na fb (Nejjednodušší možnost od něj)
<div id="fb-root"></div>
<script>(function(d, s, id) {
  var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0];
  if (d.getElementById(id)) return;
  js = d.createElement(s); js.id = id;
  js.src = "...";
  fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);
}(document, 'script', 'facebook-jssdk'));</script>
<div class="fb-like" data-href="..." data-layout="button_count" data-action="like" data-show-faces="false" data-share="true"></div>

A chtěl jsem se zeptat zda nějak nelze (nejspíš přes JS) zjistit jestli prohlížeč nemá problém s připojením na něj, protože např. ve škole máme FB zakázaný takže se likování snaži strašně dlouho načíst a nakonec se beztak neukáže, jenom tim o cca minutu zpozdí document onready a ukazuje načítací kolečko, tak jestli by nešlo nějak šetrně ověřit zda se to dá načíst a v opačném případě namísto toho např. vyhodit chybovou hlášku.

Omlouvám se za těžkou srozumitelnost příspěvku a předem děkuji za každou případnou odpověď.
Milan „Coompiik“ Jelínek
Keeehi
Profil
Provedeš ajaxové volání na FB. Také si pomocí funkce setTimeout nacasuješ spuštění akce. Po určité době se ta akce (funkce) spustí a ty budeš vědět, že za tu dobu FB prostě neodpověděl. Takže zrušíš AJAX a zařídíš se podle toho.
Samozřejmě, pokud se AJAX stihne provést do té určené doby zruší ten časovač.


geekswithblogs.net/lorint/archive/2006/03/07/71625.aspx
Coompiik
Profil
Myslím že to je přesně co jsem potřeboval, později vyzkouším a v každém případě moc děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0