Autor Zpráva
Paršík
Profil *
Ahoj, mohli byste mi prosím poradit s tím, jak docílit obdobného efektu zobrazení po scrollu, jako je třeba na stránce dante.swiftideas.com kde se zobrazí ty tři divy, jako "Powerful yet simple" atd.

Zkoušel jsem projít zdrojový kód, protože jsem myslel že tam bude buď jquery nebo nějaká knihovna, ale nedaří se mi to najít.

Mockrát vám předem děkuji!
scheras
Profil
Při načtení stránky javascriptem skrýt, dále odchytávat, jestli je prvek zrovna viditelný, a ve chvíli, kdy se poprvé dostane na obrazovku, zase zobrazit. Efekt by mělo být možné udělat čistě pomocí css, ale dá se použít i JavaScript.
Paršík
Profil *
Mockrát děkuju za "rozdrobení" problému, myslím že takhle polopatě to nebude problém napsat. Jen jestli můžu, jak by se dala čistě skrze css vyřešit ta část zobrazení po skrollu? Mě napadají jen samá jQuery řešení.
scheras
Profil
Skrytí bych provedl přidáním css třídy např. hidden, při zobrazování bych přidal jinou, která by zajistila samotný efekt zobrazování (hledejte css3 transition/animations). To by pto základní představu mělo stačit, dá se s tím kouzlit ale i více.
Keeehi
Profil
Paršík:
Já když si stránku zobrazím, tak se mi ty tři divy zobrazí bez toho aniž bych musel scrollovat.

Jinak nevím o tom, že by se v css dalo scrollování detekovat.
scheras
Profil
Keeehi:
Pomocí css se detekovat nedá a také to neříkám. Pouze tvrdím, že graficky by měl být efekt realizovatelný pomocí kaskádových stylů. Spuštění samozřejmě musí být, alespoň v tomto případě, provedeno pomocí JavaScriptu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0