Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych nějak udělat funkci, která mi do inputu do kterého zrovna píšu vloží konkrétní text, věděl bych si s tím, problém je že nemůžu zasahovat do těch inputů, nemohu přidat onfocus tag ani nic, pouze javascript(popř. jQuery).

Nevíte někdo prosím jak na to?
Předem děkuji za případnou odpověď.
Milan „Coompiik“ Jelínek
Str4wberry
Profil
JS události jde navázat i bez atributu typu onfocus: Navázání událostí v JavaScriptu
Coompiik
Profil
Super, děkuji, polovina hotová, ale stále potřebuji nějak získat ten konkrétní který byl focusnutý, protože jich bude hodně a budou se sami dle mě neznámému algorytmu generovat.
RastyAmateur
Profil
Coompiik:
K tomu slouží v jQuery $(this) (určitě to je i v čistém js, ale ten ja zas tak nepoužívám). Zkusil bych to pomocí toho...
Coompiik
Profil
RastyAmateur:
Vyzkoušel jsem, ale nepodařilo se mi to pospojovat aby to reagovalo na focusnutí do jakýhokoli inputu :/
Str4wberry
Profil
Zkuste upřesnit, co konkrétně se snažíte dělat.
RastyAmateur
Profil
Pokud to chápu dobře, tak hledáš asi toto řešení. Ovšem to je moc jednuduché - určitě na tom bude něco těžšího. Jak napsal Str4wberry, pokus se to lépe popsat...
Coompiik
Profil
Potřebuju udělat rozšíření nebo si dát do záložek(URL: javascript:...) kterej po kliknutí vloží do aktivního okna právě určenej text, problém je právě v tom že potřebuju nějak získat pole co je zrovna aktivní, a nemůžu nijak zaznamenávat překlikávání mezi nimi. RastyAmateurovo řešení by možná i šlo použít ale stále se tam nezískává aktuální aktivní okno :/
Keeehi
Profil
Zdá se, že vybrání elementu s focusem by mělo jít přes document.activeElement
v jQuery
$(":focus")

Otestování funkčnosti a podpory napříč prohlížeči nechám na tobě.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0