Autor Zpráva
snazimse
Profil
Zdravím vřele všechny,

potřeboval bych pomoct. Potřebuji spouštět určitou JS funkci real-time dle uplynulého času.
Tedy jednoduše, když přijdu na stránku tak po minutě co jsem na stránce, dle setTimeout() aby se ta funkce spustila(nezávisle na cestování, po webu, browsingu).

Jak na to? Napadlo mě jedině přes počítání času uložit do cookies(v době redirectu), problém dělá redirect stránky, kde se vše vynuluje, jak to řešit? Takže, když přijdu na první stránku tak do minuty by se to spustilo, ale když budu cestovat, tak se to pořád bude prodlužovat, jak na to?

Nic moc jsem o tom nenašel, jak se to dá řešit? Jedná se vlastně o pop-up okna.

Děkuji všem převelice za pomoc!
Chamurappi
Profil
Reaguji na snazimse:
Proč si neuložíš do cookie cílový čas?
snazimse
Profil
Chamurappi:

No to jsem právě jakoby myslel. Je to jediné řešení? Problém mi přijde, kdyby zrovna v té době nastal redirect(kdy se to má zobrazit), asi bych musel vytvářet další cookie dle toho jestli se to provedlo a případně opakovat, je to tak?

Jinak to asi nejde reálně, že? Děkuji moc!
Keeehi
Profil
snazimse:
Nebo za pomocí moderních technologií můžeš zůstat na jedné stránce, přesto že se zdá, že se pohybuješ. Odpadnou ti tedy starosti s přechodem.
snazimse
Profil
Keeehi:

A jaké technologie, přesně máte na mysli?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Keeehiho:
Pokud nedělá něco s audiem (nebo obecně s něčím, co musí kontinuálně běžet), tak bych mu to nedoporučoval. Hodně tím toho jde zkazit.


Reaguji na snazimse:
Problém mi přijde, kdyby zrovna v té době nastal redirect(kdy se to má zobrazit),
Tak tu cookie smažeš až poté, co zmíněnou věc zobrazíš, ne? Případně i chvíli počkáš.
A při načtení stránky, pokud zjistíš, že cookie existuje a že je v ní minulý čas, provedeš zobrazení hned. Nevidím v tom žádnou velkou vědu. Ani potřebu vytvářet další cookie…
snazimse
Profil
Chamurappi:

Dobře, děkuji za reakci!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0