Autor Zpráva
tester
Profil *
Líbí se mi editor jaký mají na forum.warthunder.com (stránka myslím vyžaduje registraci) vypadá to takto:
ckeditor.com/demo
ale bohužel to je placené. No, paleta by mohla být kratší, ale o co mi hlavně jde je aby do okna textarea (nebo co tam maj) šlo překopírovat obsah z blogeru (blogger.com) z textarea (nebo co tam maj). Zkrátka jde o to, aby bylo možné vkládat obrázky na blogger.com přidat si tam text a pak to jen zkopírovat do okna v tom editoru na mé stránce (nebo to napsat přímo na mé stránce s tím že na obrázky odkážu na blogger.com). Tlačítka která mi stačí jsou b, i, u, link, image (url). Tabulky zpracovávat nebudu. Ideální by bylo kdyby se defaultně otevřelo okno bez té palety a při kliknutí na tlačítko by se ta paleta otevřela.
Zechy
Profil
tester:
Placený jsou jenom extra doplňky a funkčnosti. Editor v celé kráse jako máš na demo ukázce je zdarma.
tester
Profil *
Tak to dík, jdu to zkusit
tester
Profil *
Dotaz: odkud se ten javascript spouští? Nalinkoval jsem dva soubory css a dva js a stále mi to nejede. Místo textarea jsem tam dal div s identifikátorem na editor. Je tohle ten spouštěcí kód?

paste.ofcode.org/JndZ2pXdydJi3DbjdMJdES
Zechy
Profil
Mělo by stačit přilinkovat soubor ckeditor.js.
tester
Profil *
Přilinkoval jsem ho a taky soubor s konfigurací paste.ofcode.org/nUuMRc2NkdVPizXgSpj3NB
zjistil jsem že na div to nefunguje, na textarea ano. Oni tam v tom samples/index.html mají právě div a to mě zmátlo. Teď se mi zobrazil textarea a v tom html text. Jenže nevidím ikony a nevidím obsah zobrazený tak jako na stránce, jen html značky + text.


Tak opraveno, už se mi zobrazuje obsah, ale když chci zkopírovat obrázky z blogu tak se nevloží do toho okna. Stáhl jsem si verzi basic. Musím něco nakonfigurovat nebo musím stáhnout verzi standard?
tester
Profil *
Tak jsem stáhl verzi standard a ta už podporuje i vkládání obrázků. Takže hotovo.
tester
Profil *
Nevíte jestli se to dá udělat aby se link na youtube zkonvertoval na video? Na forumu warthunderu to tak jde, vložíš link a po odeslání se zobrazí video. V plné verzi je sice flash, ale když dám link tak to nic neudělá.
Lonanek
Profil
Ano jde to.
Co říkal strýček Google na Váš dotaz? Asi nic, co...

Třeba tohle pomůže
tester
Profil *
A co se tam má použít? I frame, object nebo embed?


A není mi jasné kam mám strčit ty funkce a události se kterými pracuje ten editor. Zkouším například toto dát do patičky stránky:

  <script>
  CKEditor_init();  editor.on('instanceReady',functionToBeExecutedWhenReady);
  function functionToBeExecutedWhenReady(){ alert("AAA"); }
  </script>

A žádná hláška se nezobrazí. Zkoušel jsem to dát taky dovnitř té funkce CKEditor_init a taky nejede.
tester
Profil *
Tak aspoň jednu věc jsem vyřešil.
stackoverflow.com/questions/16713575/use-of-ckeditor-key-ckeditor-instances-editor-onkey-function-e/16713749

<!-- Footer -->
  <script>
  CKE_init();
  function myfnc(){ alert("AAA"); }
  var editor = CKEDITOR.instances['edit'];
  editor.on('instanceReady',myfnc);
  </script>

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0