Autor Zpráva
radas
Profil *
Zdravím,
na webu mám formulář a potřeboval bych když ho dám odeslat aby se mi přes ajax poslaly POST data ještě na jiný soubour, ale k těm POST datům piřdal další informace.

ukážu kod

$("form").submit(function() {

  var postdata = $("form").serializeArray(); // data z formuláře
  var info={time:'<?php echo date('Y-m-d H:i:s') ?>',web:'<?php echo $_SERVER['SERVER_NAME']; ?>',referer:'<?php echo $_SERVER['HTTP_REFERER']; ?>'}; // moje data které potřebuji přidat 
  console.log(postdata);
  console.log(info);
  $.post('log.php', postdata, function(myData) {
  $('.data').html(myData);
  });

});
čeho chci dosáhnout: abych na scrip log.php poslal data z formuláře a data z proměnné info a nevím jak to sloučit...
jen podotýkám formulář nemůžu upravit, abych si tam dal svoje skryté inputy (time,web,referer)
data se podle mě musí nějak sloučit, pravděpodobně vytvořit pole a pak to do něj vše naladovat, ale nemůžu s tím hnout.
xaverista
Profil
Ahoj,

Doporučuji odkaz na dokumentaci jQuery api.jquery.com/jquery.post a konkrétně tvůj případ:

$.post( "test.php", { name: "John", time: "2pm" } );
radas
Profil *
Dekuji prostuduji...jquery neni muj salek kavy...


No to jsou post data to mi funguje..ale ja potrebuji tam pridat i ty svoje data,ktere nejsou z fomulare...takze ta napoveda mi nepomohla..
xaverista
Profil
radas:
takze ta napoveda mi nepomohla..
Zkoušel jsi i google? Jsou tam celkem zajímavé věci. Ale toto by už mohlo zabrat :-)
stackoverflow.com/questions/6627936/jquery-post-with-serialize-and-extra-data
Doufám že pomohlo :-)
radas
Profil *
Zkousel ale moc neuspel...koukam ze jsi byl uspesneji dik tohle vyzkousim poslat to jak parametr...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0