Autor Zpráva
Radek73
Profil
Dobrý den, zajímalo by mne, jak mám do proměnné načíst hodnotu z klávesnice zřejmě tagem INPUT ale jak? Chtěl bych jí potom vypsat pomocí document.write jen jako příklad, vypsat mi jde jen nevím jak to mám udělat abych to co napíšu do například INPUT jsem s tím dále mohl pracovat jako s nějakou proměnnou? Například text.
_es
Profil
Radek73:
Akosi si za skoro dva roky veľmi nepokročil: Začátečnické potíže s Javascriptem
V čom sa tento dotaz líši od vtedajšieho?
Radek73
Profil
No, rád bych k výstupu namísto innerHTML použil document.write( vstup - proměnná, proměnná - document.write ).
Keeehi
Profil
Radek73:
To není možné udělat po tom, co se stránka zobrazí.
_es
Profil
Radek73 [#3]:
To si si predsa predsa mohol prečítať už pred dvomi rokmi, že to nejde: Začátečnické potíže s Javascriptem
Radek73
Profil
A pomocí innerHTML je jediná možnost jak tohle udělat?
Bubák
Profil
Pokud chceš použít JS, tak ano. Můžeš třeba proměnnou z inputu vypisovat po jakéhokoli změně hodnoty v inputu, nebo až po kliknutí na odesílací tlačítko.
Radek73
Profil
Ono by mělo jít při využití struktury DOM pracovat s uzly HTML, jeden ze způsobů je innerHTML, ale měly by být i jiné způsoby.
_es
Profil
Radek73 [#8]:
Áno, je veľa „iných spôsobov“, záleží aj od druhu „uzla“, aj ako chceš s uzlami „pracovať“ a pod. V čom konkrétnom ti innerHTML nevyhovuje? To si nevieš nájsť o tých „iných spôsoboch“ niečo vyhľadávačom?
Radek73
Profil
Je to spíš akademická debata, innerHTML mi vyhovuje, šlo mi jen spíš o ten princip že to není jediný způsob. Chodím na kursy Javascriptu na fakultu informačních technologií v Praze a tam nám to ten učitel vysvětloval, takže se ani nemusím koukat na help, mám to v zápise z kurzu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0