Autor Zpráva
Robert Z.
Profil *
Zdravím, vytvářím pro známého statický html web z této šablony themeforest.net/item/luxury-hotel-and-resort-html-template/10809997. Šablona bohužel u obrázků nemá možnost hezkého rozkliknutí (zvětšení) do nějakého hezkého boxu. Kamarád tuhle funkci celkem nutně potřebuje ... V jQuery programovat neumím, jsem spíš takovej patlal v html/css a umím weby tak nějak skládat, prostě nejsem profík :-)

Našel jsem si hezký fancybox, který jsem do webu implementoval (odsud - fancyapps.com/fancybox) a funguje hezky, jenže problém je, že když funguje tento fancybox, tak nefunguje horní slider s obrázky, což je také problém. Předpokládám, že tam bude nějaký konflikt volaných knihoven jQuery, ale jistý si nejsem ... Tomuhle příliš nerozumím :-/.

Dokázal by mi někdo pomoci nebo poradit, jak kód upravit, aby ve výsledku došlo k hezkému fancyboxovému efektu pro rozkliknutí obrázku a zároveň aby fungoval horní slider?

Děkuji mnohokrát za případnou pomoc od zkušenějších :-)
Keeehi
Profil
Robert Z.:
Předpokládám, že tam bude nějaký konflikt volaných knihoven jQuery, ale jistý si nejsem ... Tomuhle příliš nerozumím :-/.
No pokud jsi tam tu jQuery knihovnu vložil dvakrát, pak to samozřejmě být problém může.

Jelikož jsi ale neukázal kód stránky, tak ti těžko si můžeme více poradit.
Robert Z.
Profil *
Noo to je pravda. To se omlouvám.

Hodil jsem to na testovací stránku zde: villans.mzf.cz/test/_quest.html

Je to okleštěná verze, kde je de facto jen to důležité, tak snad to bude dostatečně z kódu přehledné. Vložit zdrojový kód přímo sem do diskuze mi nešlo, hlásilo mi to chybu...

Nahoře se obrázek načte - což je super, ale mělo by tam rotovat 6 obrázků, jako v šabloně themeforest.net/item/luxury-hotel-and-resort-html-template/10809997

fancybox u obrázků je v ukázkové verzi funkční

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0