Autor Zpráva
quatzael
Profil
Narazil jsem na problém s funkcí $.when(). Zjistil jsem, že to na jednom počítači nefunguje. Ani v Exploreru ani ve Chromu. Přitom je tam normálně Windows 7, žádná vykopávka to není. A ani to v konzoli neházelo žádnou chybu, jen prostě formulář, který se měl na základě této funkce odeslat, nebylo možné odeslat.

Netušíte prosím někdo kde je zakopaný pes? Jestli se tam musí někde ještě ta funkce nějak spešl nadefinovat pro prohlížeče, které jí nepodporují nebo tak něco..
Radek9
Profil
quatzael:
Asi by neuškodilo to trochu upřesnit. Myslíš jQuery funkci when, nebo něco jiného? Na jakém kódu to konkrétně nefunguje? Na jakých verzich zmíněných prohlížečů?
quatzael
Profil
Radek9:
Jo, jedná se jQuery funkci.

Script vypadá zhruba takto:
$("#form").submit(function(e){
e.preventDefault();
$.when(form_ajax_validation(items)).done(function(answer) { 
var value = eval('(' + answer + ')'); 
try {/*něco nepodstatnýho*/} catch(exc) {}
document.getElementById("form").submit();
});
});

Co to bylo za verze prohlížečů nevím. Ale zkoušeli jsme to simultánně na obou počítačích a na tom mým to jelo celou dobu. Na tom druhým ne. Nešlo na Chromu (refreshovali jsme to několikrát) ani potom na Exploreru.

Potom co jsem smazal tu funkci s $.when() a nechal jsem z ní jenom to document.getElementById("form").submit(); tak to začalo fungovat..

A nevím jestli za tím problémem třeba ve skutečnosti nestojí ta položka try {/*něco nepodstatnýho*/} catch(exc) {}
quatzael
Profil
Radek9:
Tak asi opravdu je $.when() v pořádku a chyba byla někde jinde v uložených hodnotách sessionStorage..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0