| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Pavlínka Profil |
#1 · Zasláno: 27. 9. 2016, 23:02:02
potřebovala bych po xx sekundách vyvolat:
el.style.display='none'; již je vše v funkci tak bych ocenila jen něco v smyslu setTimeout("el.style.display='none'",6000); jenže ehm... o JS víc asi tolik co vy o pečení koláče :D jak na to plís :) |
||
| pcmanik Profil |
Pavlínka:
setTimeout(function() {
el.style.display = 'none';
}, 6000); |
||
|
Časová prodleva: 10 let
|
|||
0