Autor Zpráva
Pavel015
Profil
Dobrý večer.

Googlím 4 hodiny a mám otevřeno už asi 250 oken v prohlížeči. Tohle je moje poslední záchrana.

Mám kód, který mi v samostatné stránce html funguje, ale jen ho nakopíruju do svých stránek, tak to to nefunguje a hází to v prohlížečové konzoli chybu. Nevíte, prosím, co s tím?
Kód:
<!DOCTYPE html>
<html lang="en">
    <head>
        <meta charset="utf-8">
        <meta http-equiv="X-UA-Compatible" content="IE=edge">
        <meta name="viewport" content="width=device-width, initial-scale=1.0">
        <title>Bootstrap 3 Datepicker</title>
        <link rel="stylesheet" type="text/css" media="screen" href="//maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.1/css/bootstrap.min.css" />
        <link href="//cdn.rawgit.com/Eonasdan/bootstrap-datetimepicker/e8bddc60e73c1ec2475f827be36e1957af72e2ea/build/css/bootstrap-datetimepicker.css" rel="stylesheet">
        <!-- HTML5 shim and Respond.js IE8 support of HTML5 elements and media queries -->
        <!--[if lt IE 9]>
            <script src="https://oss.maxcdn.com/libs/html5shiv/3.7.0/html5shiv.js"></script>
            <script src="https://oss.maxcdn.com/libs/respond.js/1.3.0/respond.min.js"></script>
        <![endif]-->
        <script type="text/javascript" src="//code.jquery.com/jquery-2.1.1.min.js"></script>
        <script type="text/javascript" src="//maxcdn.bootstrapcdn.com/bootstrap/3.3.1/js/bootstrap.min.js"></script>
            <script src="//cdnjs.cloudflare.com/ajax/libs/moment.js/2.9.0/moment-with-locales.js"></script>
            <script src="//cdn.rawgit.com/Eonasdan/bootstrap-datetimepicker/e8bddc60e73c1ec2475f827be36e1957af72e2ea/src/js/bootstrap-datetimepicker.js"></script>
    </head>
    <body>
<hr />
<h3 id="using-locales">Using Locales</h3>
<div class="container">
    <div class="row">
        <div class='col-sm-6'>
            <div class="form-group">
                <div class='input-group date' id='datetimepicker2'>
                    <input type='text' class="form-control" />
                    <span class="input-group-addon">
                        <span class="glyphicon glyphicon-calendar"></span>
                    </span>
                </div>
            </div>
        </div>
        <script type="text/javascript">
            $(function () {
                $('#datetimepicker2').datetimepicker({
                    locale: 'cs'
                });
            });
        </script>
    </div>
</div>
</body>
</html>


Chyba:
Using //@ to indicate sourceMappingURL pragmas is deprecated. Use //# instead[Zjistit více]jquery-2.0.0.min.js:1
TypeError: $(...).datetimepicker is not a function
[Zjistit více]testovaci:257:17
Užití getPreventDefault() je zastaralé. Používejte raději defaultPrevented.jquery-2.0.0.min.js:5:12223
Tato stránka používá scroll-linked pozicovací efekt. Ten ale nemusí správně fungovat s asynchronním panningem. Pro více podrobností o tomto i dalších nástrojích a funkcích navštivte https://developer.mozilla.org/docs/Mozilla/Performance/ScrollLinkedEffects.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Pavla015:
V uvedeném kódu žádnou chybu nevidím a chybové hlášky evidentně vycházejí z jiného kódu (který má 257 řádků a jquery-2.0.0.min.js), takže by bylo lepší dodat živou ukázku.
Pokud si můžu tipnout, tak bych odhadl, že máš ve stránce dvě jQuery, při čemž to druhé se načítá až po bootstrap-datetimepicker.js, takže jím vytvořený $ (přepisující předchozí $ vytvořený prvním jQuery) už na sobě nemá metodu datetimepicker.
Pavel015
Profil
Chamurappi:
Odkaz přikládám tady: Odkaz

Nevíte někdo, prosím, jak to vyřešit?
Díky...
Bubák
Profil
Pavel015:
Nevíte někdo, prosím, jak to vyřešit?
Víme, ale jen napovím, že ID je jedinečný identifikátor, takže JS volá podle ID první kalendář, na který natrefí.
Pavel015
Profil
Bubák:
Dobře, tak tohle byla začátečnická chyba...
Odkaz

ale nejde nějak vyřešit ten problém, co psal Chamurapi?
furt na to nemůžu přijít....
Bubák
Profil
Pavel015:
furt na to nemůžu přijít....
Vždyť jsem to psal, ale ty jsi to pochopil jen napůl.
Odkaz
Ten JS by asi šel líp, já jsem jen lepič.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0