Autor Zpráva
petr.marecek
Profil
Ahoj, potřeboval bych s něčím pomoct. Prvně vysvětlím, o co jde.

1) Potřebuji v JavaScriptu vytvořit aplikaci pro výpočet optimálního bodu na terči. Zprvu potřebuji terč rozdělit algoritmem na dílky o 1x1mm a poté si uložím polární souřadnice středu každého dílku.
-Takže potřebuji poradit, jakou datovou strukturu pro to zvolit, nebo jak byste a kam uložili tolik hodnot?

2) Potom aplikace by měla fungovat tak, že si zvolím velikost normálního rozdělení ve 2D. A poté spočítám rychlou konvoluci normálního rozdělení a toho terče. Takže si normální rozdělení rozdělím jako terč, podle uložených souřadnic při rozdělení terče.
-Proto se chci zeptat, jestli existuje nějaká knihovna pro výpočet 2D normálního rozdělení a pro rychlou konvoluci (FFT)?

3) A nakonec bych chtěl vykreslit terč s označeným bodem jako výsledek výpočtu.
-Co byste mi prosím pro toto vykreslení doporučili WebGL třeba?

Dělám s JavaScriptem asi 5 měsíců a dělal jsem s Reactem, Reduxem, Normalizr atd. Ale nikdy jsem neřešil grafiku a datové struktury v JavaScriptu. Potřebuji jen poradit s čím pracovat a tak, nepotřebuji nic vysvětlovat, jen nějaký odkazy a nápady jak to řešit. Moc by mi to pomohlo, mám to do dipolomky a musím aspoň něco teď za 14 dní udělat. Díky moc za každou radu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0