Autor Zpráva
hellboy80
Profil
Chci se zeptat. V téhle javascriptové se rozostřujou obrázky, které nejsou plně zobrazeny.
photoblog.euweb.cz/74-2
Jde o nějaký efekt? Nevěděl by někdo, jak ho vypnout, aby se ty fotky nerozostřovaly?
Tomášeek
Profil
hellboy80:
Nevěděl by někdo, jak ho vypnout, aby se ty fotky nerozostřovaly?
Nerozostřování je přeci defaultní stav.

Pokud chceš rozostřovat, použij JS knihovnu, která je na odkázaném webu (asi JS).
Pokud rozostřovat nechceš, nedělej nic.
hellboy80
Profil
To rozostřování je součástí pluginu, který používám. Rád bych ho nějak vypnul.
Tomášeek
Profil
hellboy80:
A po nás chceš co? Abychom si zjistili, jaký plugin používáš, přečetli si k němu dokumentaci a část JS, která toto dělá, odsranili? To přeci můžeš udělat sám, ne? Alespoň se o to pokusit. Zatím totiž nevíme, o jaký plugin jde, atp., nicméně tohle vidím jako jeho hlavní vlastnost (nebo jednu z hlavních). Pak se naskýtá otázka, proč jej používáš (resp. co dělá jiného). To ale bude v dokumentaci daného pluginu, o kterou nyní nemám zájem, dokud si ji sám neprostuduješ.
hellboy80
Profil
Používám ho, protože se mi ta galerie ze všech ostatních, co jsem viděl, líbí nejvíc. Vyhovuje mi, až na tuhle vlastnost.
Dokumentaci bohužel žádnou nemá. Aspoň jsem jí tedy nenašel, ani na webu, ani v tom pluginu. Je to plugin Infinite Masonry Gallery pro Wordpress:
cs.wordpress.org/plugins/infinite-masonry-gallery
Já jsem v javascriptu naprostý laik. Spíš mě zajímalo, jestli je náročné tuhle funkci vypnout, nebo stačí jen vymazat nějaký kód.
Tomášeek
Profil
Stačí pochopitelne jen odmazat kód, který rozostruje. Jsem na telefonu, takze hledat nemůžu, ale hledej asi "blur".

Připadne v inicializaci galerie ten blur vypnout/nezapinat (podle toho, co je defaultni hodnota).
hellboy80
Profil
Díval jsem se. To "blur" je tam docela dostkrát, a když jsem pokusně zkusil v Notepadu++ vymazat všechny výskyty slova "blur", tak zmizí celá galerie :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0