Autor Zpráva
Martin Sic
Profil
Dobrý den,
nalezl jsem na internetu, že lze získat pomocí JavaScriptu zdrojový kód stránky, která je v iframu. Touto cestou bych potřeboval kód zjistit, ale našel jsem sice mnoho příkladů, ale ani jeden nefungoval.

Existuje i možnost přes PHP atd., ale potřebuji na své stránce získat zdrojový kód jiné stránky, ale client-side.

Najde se někdo, kdo by napsal příklad (nemusí to být přes iframe, ale hlavně client-side)?

Budu všem moc vděčný.
juriad_
Profil *
Můžeš přistoupit k obsahu iframe jen pokud obsahuje stránku z té samé domény jako je tvůj skript. A ne, nejde to na klientovi obejít. Jedná se o ochranu uživatele - jinak bys mohl v iframe zobrazit stránku internetového bankovnictví a po přihlášení nic netušícím uživatelem manipulovat skriptem s jeho účtem
Martin Sic
Profil
juriad:
Potřebuji se nějakým způsobem dostat na stránku studium.gbn.cz/next/prubzna.aspx (ale předtím se musím přihlásit na studium.gbn.cz/next/login.aspx)

Z toho co bych získal (mé známky) si pomocí PHP vkládám data do databáze a počítám si průměry - ale zatím to pořád musím dělat pomocí view-source: a Ctrl+C a Ctrl+V...
juriad_
Profil *
Přesně to není możné udělat. Je to ten samý typ útoku jako jsem popsal, byť ty útočíš sám na sebe.
Podívej se na greasemonkey, třeba by go vyřešilo tvůj problém.
Keeehi
Profil
Martin Sic:
A proč to nemůže být server side? Tohle by šlo na serveru udělat.
_es
Profil
Martin Sic:
Možno pomôže Jak JavaScriptem předat parametry spouštěnému *.EXE, podobné riešenia existujú aj na iné prehliadače.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0