Autor Zpráva
Pawel
Profil *
Zdravím
Chtěl bych se zeptat na Service Workery, ve škole nám o tom přednášející povídal a ukazoval jak to funguje, přišlo mi to velice zajímavé a taktéž užitečné.
Notifikace i při vypnutém prohlížeči, offline režim celého webu, vytvoření zástupce webu na ploše nebo v seznamu aplikací prohlížeče, …
Ovšem velmi obtížně se s tím pracuje na localhostu, nevím ani jedstli mám já někde chybu, nebo je chyba v tom, že nejsem na (jak je vyžadováno) HTTPS a že nemám (alespoň virtuální) doménu.

Nemáte někdo nějakou radu, jak s tím snadno začít? Třeba nějaký osvěčený tutorial, kde by psali i jak testovat na localhostu?
iiic
Profil
Když jsem to zkoušel tak jsem raději po chvíli marného snažení zvolil způsob nahrávat všechno na živou doménu a testovat to tam. Na localhostu by to asi taky šlo, ale je potřeba tam mít virtualhost a předstírat že to běžní na doméně, když se vyvíjí přes `localhost/nazevProjektu` tak to dělá hodně problémy s kontexty, které se webu na doméně netýkají a není je pak potřeba řešit. Pak ten virtulahost musí mít HTTPS, a nakonec je potřeba v chrome://flags přepnout asi 3 zabezpečovací flagy, a z bezpečnostních důvodů je pak zese nezapomenout vtátit do původního stavu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0