Autor Zpráva
kerberos
Profil
Čaute,

Mám horizontálnu navigáciu. Pod hodnotou 1024px sa mi položky v navigácii zredukujú a vyskočí ikona menu. Kliknutím na menu, vybehne sidebar. Problém nastane keď po stlačení menu následne zväčším okno, keďže sidebar nemám čím zavrieť, pretože menu sa mi nad 1024px nezobrazí. Skúšal som už všeličo možné, ale nepodarilo sa mi to ošetriť. Vedel by mi niekto poradiť?
weroro
Profil
Zisti, ktorá funkcia sa zavolá po stlačení na button. Testuj šírku stránky a ak je väčšia alebo rovná nejakej max hodnote, túto funkciu zavolaj a menu sa zavrie.

ps. Toto sa dá inak urobiť aj bez JS.
Tomášeek
Profil
weroro:
Zisti, ktorá funkcia sa zavolá po stlačení na button.
Zbytečné.

kerberos:
Nastav si v CSS breakpoint na min-width: 1024 a nastav display: block/none !important tomu, co se má v tom rozlišení zobrazit/skrýt. Important je tam důležitý pro přebití inline stylu, který tam při menším rozlišení pravděpodobně dodáváš.
weroro
Profil
Tomášeek:
Prečo by sa nemohol prepnúť do východzieho stavu?

Tvoje riešenie problém iba obchádza a nerieši ho.
Tomášeek
Profil
weroro:
Prečo by sa nemohol prepnúť do východzieho stavu?
Výchozí stav je display: block/none, ne? To dělám také, řeším (nebo obcházím?) problém stejně jako ty, jen jiným (a dle mě vhodnějším) nástrojem (CSS místo JS).

Řešení pomocí CSS je na toto vhodnější, než při každém resizu okna kontrolovat JavaScriptem rozměr a eventuálně pak volat funkci, která změní hodnotu displaye.
kerberos
Profil
weroro:

Áno, takto by sa to dalo (moja chyba nevysvetlil som úplne presne ako by som to chcel). Skôr mi ide o pochopenie princípu. Najlepšie bude ak to ukážem rovno na príklade ktorý sa snažím napodobniť. Dúfam, že to nebude brané ako reklama. Resp. na tomto príklade je to v štádiu v akom to mám zatiaľ aj ja. www.givemesport.com

Zmenšíte okno, ikona hamburger menu sa objaví, zväčšíte okno, ikona zmizne. Super.......ale ak sa okno zmenší, klikne sa na ikonu menu, objaví sa postranné menu a po zväčšení okna, ikona menu zmizne. Ja by som to chcel upraviť do verzie, že po zväčšení okna sa ikona menu skryje podľa toho, či je postranné menu otvorené, alebo nie. A keď je , zostane viditeľná a zavrie sa len a iba cez ňu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0