Autor Zpráva
Zbynas
Profil
Potřeboval bych automaticky vytisknout účtenku, zatím to mám takto v JS:
window.open("tisk_uctenky.php", ... ) 
window.close() 

na stránce tisk_uctenky.php mám:
window.print()

Problém je, že mi to jen otevře okno, kde musím potvrdit tisk. Jde nějak udělat, aby se to vytisklo rovnou bez potvrzení?
Taps
Profil
javascript print without print dialog box
Zbynas
Profil
To jsem taky našel, ale nefunguje to v žádném browseru.

Hledat na googlu taky umim, nicméně nenašel jsem zatím nic, co by se dalo použít, respektive aby to fungovalo. Takže spíš napiště někdo, kdo už to někdy řešil .)
Alphard
Profil
Všude to asi nepůjde, ale třeba Chrome na to má mód --kiosk-printing. Zkus se inspirovat twitter.com/geekovo/status/857954355605012480.
Radek9
Profil
Zbynas:
Způsob, při kterém by to fungovalo ve všech prohlížečích, prostě neexistuje. Možná leda tak ten odkázaný script pro zastaralý Internet Explorer. Bylo by to dost veliké bezpečnostní riziko. Představ si, že ti najednou nějaká stránka spustí tisk např. tisíce stránek. Asi bys nebyl úplně štěstím bez sebe. Pokud potřebuješ spolehlivé řešení bez potvrzení uživatele, naprogramuj si desktopovou aplikaci.
_es
Profil
Zbynas:
V prehliadači, určenom na prezeranie cudzích webstránok, to logicky nepôjde bez potvrdenia návštevníka, že súhlasí s tlačou, dôvod ti popísal v [#5] Radek9. Ak nechceš desktopovú aplikáciu, môžeš použiť napríklad napríklad v IE HTA, podobne ako v Jak JavaScriptem předat parametry spouštěnému *.EXE, podobné riešenia sú aj pre iné prehliadače.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0