Autor Zpráva
karlik
Profil *
Zdravím,
Potřeboval bych poradit.
Mám kalendář akcí. Když kliknu na nějaký den tak se mi v GET zobrazi datum,ale pop okno nevyskoci. A ja potrebuji tedy ty data z GET vlozit do inputu který je v tom pop okně.
Kde mohu mit chybu? díky

tohle jsou dny na který potom kliknu
function dateLink($from, $to, $text) {
    global $month, $year;

    if (mktime(0,0,0, $month, $from, $year) >= mktime(0,0,0, date('m'), date('d'), date('Y'))) {
      echo '<a id=\'popup\' href=calendar.php?from_date=' . $year . '-' . $month . '-' . $from . '">';
        echo $text;
        echo '</button>';
    } else {
        echo $text;
    }
}

tady pop okno
   $(document).ready(function(){
            $('a#popup').click(function(e){
                modal("<p>Datum: <input name='asd' value='<?php $datum =$_REQUEST['from_date']; echo $datum; ?>'></p>");
                e.preventDefault();
            });
        });
karlik
Profil *
Tak jsem to zvládl pomoci jquery a css. Přece bych jen chtěl v něčím poradit. Je to ohledně php a to ještě moc neumím. Jde o to, že ten kalendář je udělaný v anglickém typu. Tedy že neděle je v prvním sloupci. A ja to potřebuji aby bylo v prvním sloupci pondělí.

Našel jsem proměnu if(($cb >= $current_Month_First_Day+1 || $current_Month_First_Day == 7) && $cb <= ($total_Days_ofMonthDisplay)){ kterou změním na nulu $current_Month_First_Day+0 dny se posunou a ja jen prepisu dny tak aby pondeli bylo prvni a je to. Jenomže se mi přitom objeví chyba tedy že se mi na konci měsíce přibude jeden den navíc. Takže už poslední den není 30.6 ale 31.6 což je blbost. Poradil by mi někdo jak bych to mohl vyřešit děkuji

                $dayCount = 1; 
                for($cb=1;$cb<=$boxDisplay;$cb++){
                    if(($cb >= $current_Month_First_Day+1 || $current_Month_First_Day == 7) && $cb <= ($total_Days_ofMonthDisplay)){
                        
                        // Below javascript code for get current date
                        
                        $currentDate = $date_Year.'-'.$date_Month.'-'.$dayCount;
                        $eventNum = 0;
                            
                        // Below line for including file of database connection file
                        include 'connection.php';

                        // Below query useing for getting number of events in current date

                        $result = $db->query("SELECT title FROM events WHERE date = '".$currentDate."' AND status = 1");
                        $eventNum = $result->num_rows;
                        
                        //Define date cell color
                        if(strtotime($currentDate) == strtotime(date("Y-m-d"))){
                            echo '<li date="'.$currentDate.'" class="grey date_cell">';
                        }elseif($eventNum > 0){
                            echo '<li date="'.$currentDate.'" class="light_sky date_cell">';
                        }else{
                            echo '<li date="'.$currentDate.'" class="date_cell">';
                        }
                        //Date cell
                        echo '<span>';
                        echo '['.$dayCount.']';
                        echo '</span>';
                        
                        //Hover event popup
                        echo '<div id="date_popup_'.$currentDate.'" class="date_popup_wrap none">';
                        echo '<div class="date_window">';
                        echo '<div class="popup_event">Events ('.$eventNum.')</div>';
                        echo ($eventNum > 0)?'<a href="javascript:;" onclick="get_events_information(\''.$currentDate.'\');">View Events</a><br/>':'';
                        //For Add Event
                        echo '<a href="javascript:;" onclick="add_event_information(\''.$currentDate.'\');">Add Event</a>';
                        echo '</div></div>';
                        
                        echo '</li>';
                        $dayCount++;

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0