Autor Zpráva
Leo3
Profil
Chcem sa opytat, akym sposobom by som vytiahol hodnotu z tabulky, z konkretnej bunky?

Ukazka

Kliknem napr. na 'Impala' a chcel by som to zobrazit v inpute. Ako by som to spravil?
pcmanik
Profil
Leo3:
$('#table-my"').on('click', 'td', function() {
    $('#input-n').val(this.textContent);
});
Leo3
Profil
No mne to nefunguje. Ukazka

Respektive, funguje to, ale az na druhy krat. Ako to spravit, aby to islo hned na prve kliknutie?
pcmanik
Profil
Leo3:
Nedávaj to do clickable-row...
Leo3
Profil
Super, uz to funguje na prvy krat. Ukazka Este, ako spravim delay, zeby sa text v inpute zobrazil az po zavreti modalu. setTimeout() nefunguje.

A ako by som spravil, zeby po opatovnom nacitani tabulky nebol ziadny riadok zvyrazneny zltou? Teraz niekedy ostane, niekedy neostane zvyrazneny.
pcmanik
Profil
Leo3:
Este, ako spravim delay, zeby sa text v inpute zobrazil az po zavreti modalu
Napríklad pri zvolení nejakej bunky v tabuľke ju priamo nevložíš do inputu, ale uložíš si ju do premennej.
Pridáš ešte listener na close modalu kde bude podmienka ak v tej premennej niečo je tak to vlož do inputu.

A ako by som spravil, zeby po opatovnom nacitani tabulky nebol ziadny riadok zvyrazneny zltou? Teraz niekedy ostane, niekedy neostane zvyrazneny.
Skús sa pozrieť do dokumentácie bootstrapu. Ja osobne neviem nerobím s bootstrapom.
Leo3
Profil
Tak som to zhruba spravil ako radis, listener neviem ako pridam. Ukazka
No aj tak to prida text do inputu pred zavretim modalu, nie az po zavreti modalu.

Myslel som ze by stacilo v spravnu chvilu odstranit triedu 'table-line-highlighted'.
$(this).removeClass('table-line-highlighted');
No nefunguje to.
pcmanik
Profil
Leo3:
A skúšal si použiť google? Hneď prvý odkaz vedie do dokumentácie a je tam uvedené:
$('#modal-my').on('hidden.bs.modal', function (e) {
  // Tu vlozis do inputu ten text
});
Leo3
Profil
Ano, funguje to. Ukazka Skusal som googlit, no nebol som z toho mudry.

Este ako spravim, ze by po opatovnom nacitani tabulky nebol ziadny riadok zvyrazneny zltou.
Skusil som odstranit triedu 'table-line-highlighted'
$('#table-my tr').removeClass('table-line-highlighted');
No nefunguje to.

Ani takto to nefunguje:
$('#modal-my').on('show.bs.modal', function (e) {
  $('.table-striped tbody tr.table-line-highlighted td').removeClass('table-line-highlighted');
});

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0