Autor Zpráva
Leo3
Profil
Vedel by niekto poradit ako rozchodit ovladanie dialogoveho okna jquery-confirm cez tlacitka?
Chcel by som po stlaceni ESC okno zavriet a po stlaceni ENTER potvrdit akciu, v tomto pripade prejdenie na stranku google.

Takto to funguje bez tlacitok:
Kod
Po kliknuti na ok sa schova tlacitko (to pravdepodobne znamena ze chce nacitat stranku google) a po kliknuti na Close sa zavrie okno.

Po odkomentovani buttons a pridani ciarky za "closeIcon: true" to vsak nefunguje. Po stlaceni ESC sa sice zavrie okno, a aj po stlaceni ENTER sa zavrie okno, no neschova sa tlacitko. Cize chcel by som dorobit aby po stlaceni ENTER, alebo kliknuti na OK, nacitalo stranku google, alebo v tomto pripade aby schovalo tlacitko. Pravdepodobne treba nieco pridat do action, no neviem co.
Keeehi
Profil
Živá ukázka
Leo3
Profil
Funguje to. Dobry si. Dakujem.
Tomášeek
Profil
Keeehi:
Tohle řešení mě ráno, když jsem se nad tím zamýšlel (jquery-confirm jsem neznal) taky napadlo, ale přišlo mi takové... nijaké. Jako by mu něco chybělo, jako bych jen záplatoval něco, co neumím udělat normálněji (tzn. odconfirmovat pomocí nějaké funkce/metody dané knihovny). Nahlídnul jsem i do dokumentace, ale pak neměl moc času na její procházení, byla poměrně obsáhlá.

Jen se chci zeptat, tohle řešení jsi napsal, protože funguje, nebo protože jsi o něm přesvědčen, že je správné?
Keeehi
Profil
Tomášeek:
Jen se chci zeptat, tohle řešení jsi napsal, protože funguje, nebo protože jsi o něm přesvědčen, že je správné?
Protože je nejspíš správné. Jakmile se tam přidají vlastní tlačítka, jQuery blokuje defaultní akci a nikde jsem nenašel, že by se to dalo změnit. return true/false z action akorát určuje, zda se má dialog zavřít nebo ne.
To že je to pravděpodobně správné řešení si myslím kvůli tomu, že ta část s window.location je přímo z dokumentace, odkud jsem to taky zkopíroval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0