Autor Zpráva
ge0rgecz
Profil
Řeším zřejmě triviální problém, omlouvám se za základní dotaz, jak u každé akce servisy která provádí něco, k čemu je nutná autorizace (platný token) zajistit aby si uměla získat nový token vyvoláním komponenty přihlašovacího dialogu a teprve až je nový token platný dokončila požadovanou akci (uložení nové podoby článku například, kterou jsem editoval hodinu v kuse takže přihlašovací token mezi tím pozbyl platnosti)

Výsledná podoba by měla být taková: kliknu na uložit článek, protože přihlašovací token už není platný vyběhne komponenta přihlašovacího dialogu například v rámci komponenty klasického dialogu (viz material.angular.io/components/dialog/overview) a teprve až se přihlásím úspěšně dokončí uložení článku s nově získaným tokenem.

Smyslem je mít aplikaci natolik robusní, že i kdybych se tím vyvolaným dialogem nepřihlásil uspěšně, nechal si nejdřív vygenerovat nové heslo, novým se přihlásil, tak stále dojde k uložení dat článku, tedy aplikace úpravy nezapomene. Něco jsem si četl o Promises které by to snad měly být schopny zajistit ale úplně jsem tomu neporozuměl, můžete mne prosím nakopnout správným směrem děkuji.

Děkuji za nakopnutí nebo jakýkoliv relevantní odkaz, nedaří se mi nic pro tento případ dohledat.

Pozor Angular není AngularJS. V Angularu 2+ používáme Typescript místo javascriptu, viz www.angular.io .. připomínám jen aby se to nepletlo

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0