Autor Zpráva
Josef Falta
Profil
Dobrý den,
jsem tak trochu začátečník a dělám jedné kamarádce YouTuberce stránky. Chtěl bych na ně vložit jeden prvek akorát nedokážu najít kód. V podstatě by šlo o to, jak se v příkladu po kliknutí na Rozvrh hodin zobrazí ten iframe. Příklad:crg.cz. U mě by bylo, že po kliknutí na VÍCE, by se zobrazil ten iframe se zbytkem článku.

Již předem díky za radu.
nejdesemiprihlasit
Profil
V konkrétním případě na crq.cz není použit IFRAME, ale modal, který se kóduje pomocí CSS.
V případě že jsi začátečník, doporučuji používat front-end applikace jako Bootstrap, které již spoustu věcí vyřeší za tebe.
Výhoda je také v tom že je v něm již implementována podpora pro mobily a další zařízení.
Je tam i kompletní dokumentace, včetně hotových kódů které jen zkopíruješ a vložíš.
weroro
Profil
nejdesemiprihlasit:
V konkrétním případě na crq.cz není použit IFRAME, ale modal, který se kóduje pomocí CSS.
Nesúhlasím. Je to síce modal, ale jeho obsah je iframe.
Keeehi
Profil
weroro má pravdu, ale to je téměř jedno. Jestli tam bude iframe nebo další html kód už není moc podstatné.

Jinak přímo na stránce je použit fancybox. Je to jeden z nepřeberného množství klonů lightboxu. Ta stránka existuje už dlouho a bohužel nikde není uvedena informace o poslední aktualizaci. Bylo to asi prěd hodně dlouhou dobou, jelikož spusta odkazů nefunguje. Pro základní přehled však může stačit. Téměř všechny projekty jsou dohledatelné pod svým názvem na googlu.
Josef Falta
Profil
Diky Keeehi, s tvojí metodou se mi to podařilo. Sice prvních pár minut poupravování bylo trochu zmatené. Zvládám to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0