Autor Zpráva
gully
Profil
Zdravím,

mám problém s JavaScriptem na stránce domaci-cukrarna.cz/zakazkova-vyroba#FORM. V Chromu, Opeře a FF je vše OK, ale v IE a v EDGE nefunguje. Pomůžete mi najít problém?
Bubák
Profil
<input type="text" name="15_tot" value="0" readonly="readonly" size="8" class="cur"/>
gully
Profil
Myslíš, že by se nemělo používat číslo na začátku? Použít třeba nějaký prefix? Generuju to z db podle id.
Keeehi
Profil
gully:
Myslíš, že by se nemělo používat číslo na začátku?
Ano, tak je ve specifikaci. NAME ani ID nesmějí začínat číslicí. Chrome se s tím nějak popere (pokud není name složen jen z číslic, to pak má i chrome problémy) ale IE s tím má problém.

Použít třeba nějaký prefix?
Výborný nápad. A pokud mohu radit, tak použij ten sufix, co už tam máš, jen z něj udělej prefix.


Proč nepoužíváš jQuery, když už ji na stránce máš?
gully
Profil
Vše se odvíjí od toho, že nejsem webový vývojář a jen občas potřebuji do web tech fušovat. Takže vždy spíš použiji již hotová řešení, které pak upravím. Mockrát děkuju za vysvětlení i za doporučení toho JQuery, keré ale asi nebudu umět použít, ale každopádně se na to aspoň podívám. Nejdřív se ale vrhnu na tu opravu.

// Po po opravě problém zůstává
gully
Profil
Takže opraveno. Bylo to přesně, jak říká Keeehi, ale zapomněl jsem ještě na jeden element.

Velké díky Keehi!
Keeehi
Profil
gully:
Velké díky Keehi!
Tak hlavní zásluhu má Bubák který identifikoval problém. Já nemám IE, takže jsem to nemohl zjistit a ruční hledání chyby ze zdrojového kódu je téměř nemožné. Jakmile byla chyba identifikována bylo velmi snadné ji ověřit a jen k tomu přidat doplňující vysvětlení.
gully
Profil
Ano, omlouvám se. Úplně jsem v záchvatu radosti na Bubáka zapomněl :) Tak tedy velké díky samozřejmě i Bubákovi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0