Autor Zpráva
Sylar
Profil
Zdravím,
používám kalendář od jQuery a potřebuji první a poslední den upravit jinou grafikou než zbývající výčet dní - mám toto, což funguje, ale pokud je první den pondělí anebo neděle, pravidlo se neuplatní. Bohužel jsem zatím zkoušením nepřišel na to, jak to upravit tak, aby to fungovalo i pokud je první/poslední den PO/NE.

$('td.datepickerSelected + td:not(.datepickerSelected)').prev('td').addClass('endSelected');

Výčet dnů může být i přes více týdnů a v tomto případě bych potřeboval i tak stále zvýraznit pouze počáteční den a koncový, nikoliv každé pondělí a každou neděli.
Kcko
Profil
Vyrob živou ukázku.
Sylar
Profil
jsfiddle.net/dm4xuwfg

V červenci se správně první den zobrazí červeně a poslední modře. Ostatní dny v tomto rozmezí jsou zelené. V srpnu jsou již ale všechny dny zelené - zde bych také potřeboval, aby byl první červený a poslední modrý. Je to způsobené pravidlem výše, které počítá s následujícím html elementem "TD", který však u prvního a posledního dne v kalendáři (pondělí a neděle) není.
Kcko
Profil
Sylar:
Ahoj, nevím jestli jsi sem hodil správný odkaz, ale na ukázce nevidím nic podbarveného.
Sylar
Profil
Odkaz je správný, pouze je nutné se v kalendáři proklikat až na červenec, cca 5 měsíců dopředu.
Kcko
Profil
Sylar:
Tohle chceš? jsfiddle.net/Kcko/dm4xuwfg/8
Mám to strašně zalagovaný, jelikož jsi tam ty knihovny nalinkoval obsahem a ne odkazem, takže než napíšu 3 slova, uplyne tak 20 vteřin.
Sylar
Profil
Kcko:
Jop, perfektní, moc díky.
Kcko
Profil
Sylar:
Ač jsem příznivcem jQuery (ale už ne jQueryUI), nač potřebuješ jQueryUI kalendář?
JS kalendář nebo PHP kalendář je otázka několik desítek řádků kódu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0