Autor Zpráva
Anonymouz
Profil *
Potřebuji zjistit pomocí jQuery výšku dokumentu, který se nachází na jiné stránce (stejná doména). Bohužel mi to tam sype výšku aktuálního dokumentu a ne toho ajaxového. Zkoušel jsem to pomocí následujícího kódu. Díky za každou radu.

jQuery(function ($) {

$(document).ready(function () {
            $.ajax({
                url: "https://www.example.com/",
                success: function (result) {
                    $('iframe').attr('height',$(document).height())+'px';
                }
            });
        });
    });
Kcko
Anonymouz:
Na co to potřebuješ, takhle to nepůjde.
Anonymouz
Profil *
Potřebuji pomocí toho nastavit stejnou výšku elementu, jako je výška dokumentu/elementu na jiné stránce.
Keeehi
Anonymouz:
To už víme že si myslíš že to potřebuješ. Nás ale zajímá, jaký je důvod toho, že nějaký element musím mít stejnou výšku jako jiný element na jiné stránce.
Neumím si představit k čemu by to tak asi mohlo být dobré a tak mě ani moc nenapadá, jak to řešit.
Kcko
Anonymouz:
Můžeš se podívat sem Automatická výška <iframe> podle obsahu) jestli tady najdeš kloudnou radu.
Takovouhle věc (ptákovinu) sem ještě neřešil a taky moc nevím jak bych to řešil, kdybych musel (hlavně by mě taky zajímalo nač to potřebuješ).
Anonymouz
Profil *
Na stránky potřebuji pomocí iframe vložit formulář, který má proměnlivý obsah (proměnlivou výšku) a nachází se na jiné doméně. Iframe sám o sobě něco jako height="auto" nezná a nechce se mi přijmout fakt, že v dnešní době něco nejde. Javascript do jiné domény sáhnout nemůže, bez povolení, proto mě napadlo mě tedy stáhnout formulář pomocí PHP přes file_get_contents a poté zjistit výšku formuláře pomocí JS přes ajax. Zřejmě to tak také nelze, proto je asi řešení následující:
Do stránky vložím iframe se zdrojem na cizí doménu, aby se uživatelům nepoužívající JS, zobrazilo alespoň něco. Pomocí JS změním zdroj na mojí doménu s formulářem vzatým pomocí PHP. Vypočítám výšku správnou výšku rámu dle návodu jecas.cz pomocí JS (který to už dovede protože to bude v rámci jedné domény). Tento proces vypočítání se spustí vždy, když se změní rozměry okna. Jakmile se výška rámu upraví, tak se opět změní zdroj na původní cizí doménu.
Napadá někoho nějaké jiné řešení, které by nebylo taková patlanina?
Keeehi
Anonymouz:
Nejjednodušší řešení je mít svůj vlastní formulář, který se odesílá na stejnou adresu jako ten původní formulář. Nejde to úplně vždy ale ve spoustě případů ano. Takže bych nejdříve ověřil tuto možnost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0