Autor Zpráva
filip2cz
Profil
Dostal jsem za úkol na programování udělat obrázek a podním tlačítko. Po stisknutí tlačítka se obrázek změní.
Co se mi zatím povedlo je zde: komafi.senpai.cz/bonus/2.html
Nějaký kód už mám, ale z nějakého důvodu nefunguje.
Pro jednoduchost jsem ho napsal jsem ho na stránku.
Zadání je zde: senpai.cz/bonusove-ukoly-14-1-2019
Je to úkol: 2# Bonus – On/off switch
Mlocik97
Profil
to je primitívna úloha,... v podstate potrebujete len potrebujete zmenou classy skryť pôvodný obrázok a zobraziť ten iný obrázok.
Davex
Profil
filip2cz:
Podívej se do chybové konzole v prohlížeči, kde bude vypsaná chyba. Co myslíš, že tuto chybu způsobuje?
Keeehi
Profil
filip2cz:
Základem problému je, že switch je jedno z klíčových slov (podobně jako if a další) takže ho nemůžeš použít jako název funkce. Pak je tam ještě i jiná chyba ale na tu snad už přijdeš sám.
filip2cz
Profil
Keeehi:
Díky, to že switch je klíčové slovo by mě nenapadlo.

Edit: Uvědomil jsem si, že to zní jako sarkasmus, ale není to sarkasmus. Jen projistotu...
Keeehi
Profil
filip2cz:
Zkus si nainstalovat nějaký editor nebo IDE se zvýrazňováním syntaxe. V něm bys hned viděl, že název té funkce má jinou barvu než všechny ostatní.
filip2cz
Profil
Keeehi:
Používám Brackets, ale jestli znáš nějaký lepší, budu rád za doporučení.
Mlocik97
Profil
filip2cz:
vscode, atom, sublime text
Keeehi
Profil
filip2cz:
Dnes jich je opravdu hodně a nakonec je to vlastně spíš otázka osobních preferencí.
Já osobně používám produkty od JetBrains, jelikož mají IDE pro spoustu jazyků takže pak pracuji v unifikovaném prostředí. Je to ale důsledek toho, že pro studenty mají licenci zdarma, takže jsem si na jejich produkty zvykl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0