Autor Zpráva
Jiří Ráb
Profil
Ahoj chtěl jsem se vás zeptat jak se dá změnit obsah nějakeho divu, když vyberu radio ?
Keeehi
Profil
Jiří Ráb:
To záleží na obsahu. Má se jen zobrazit nějaký předpřipravený text zobrazit a jiný skrýt? Má se provést nějaký výpočet na základě hodnoty toho radio elementu? Je potřeba data dokonce odeslat na server a zobrazit až jeho odpověď?

No a když u toho budeš, tak i napiš s čím konkrétně si nevíš rady. Protože odpověď na tvojí otázku je javascriptem. Ale to už víš, jelikož jsi to tu zařadil do správné kategorie.
Jiří Ráb
Profil
potřeboval bych změnit input type text na select po vybráni radio nejlepé přes jquery ale nevim jak?
Keeehi
Profil
Kurňa Jirko, z tebe to leze jak z chlupaté deky. Málo který tvůj příspěvek má více jak jednu větu. Bohužel, každý problém má spoustu řešení a každé je vhodné v jiné situaci. Aby ti byl někdo schopen poradit, musíš nám tu svou konkrétní situaci zevrubně popsat. A to jednou větou těžko dokážeš. My totiž věšteckou kouli nemáme.
Takhle to z tebe musíme zdlouhavě tahat a to nikoho nebaví. Takže se připravuješ o lidi, kteří by ti normálně chtěli pomoct ale nebudou ztrácet s tebou čas jen proto, se neumíš zeptat.
Jiří Ráb
Profil
Jde o to že mám formulář na přidání alba, ale potřeboval bych aby v tom jednom formuláři pokud vyberu počáteční volbu přidat nebo smazat album pomocí radio se mi změnit input aby místo vložení názvu nového alba mohl uživatel si vybrat ze selectu option to album, které chce smazat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0