Autor Zpráva
Petr_
Profil *
Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak můžu prosím pomocí JS uložit celou stránku? Můžete mi prosím někdo pomoci? Děkuji


Živá ukázka bez JS
Ikki
Profil
A účel, smysl nebo něco co kromě tvého absolutně bezvýznamného kódu v ukázce co řekne, co vlastně chceš.
Mlocik97
Profil
Môžete buď vytvoriť .zip archív Vášho webu (klidne ho pripraviť na server-sideu) a ponúknuť na stiahnutie. Alebo ak to chcete uložiť do prehliadača tak chcete asi niečo také ako service-worker. Alebo chcete export DOM? Make a button that saves html page in Chrome (locally)
Ale okrem export DOM inak priamo nemôžete uložiť web do počítača (mimo browser), pretože by to bola bezpečnostná chyba (stránka by mohla uložiť na disk návštevníka i virus). Takže záleží ako čo konkrétne chcete.
Petr_
Profil *
Mlocik97:

Chci něco takového,

Funkční řešení

ale tohle uloží pouze

<p>asdf</p>

a já bych chtěl uložit všechno

<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
    <title>HTML stránka</title>
</head>
<body>
<a><button>Ulož stránku</button></a>
<script>
    var anchor = document.querySelector('a');
    anchor.setAttribute('download', 'example.html');
    anchor.setAttribute('href', 'data:text/html;charset=UTF-8,<p>asdf</p>');
</script>
</body>
</html>
Mlocik97
Profil
Odkaz na export DOMu ste dostali. Ak chcete priamo zdrojáky, tak v .zipu jak už som psal. A na to stačí i jednoduchý odkaz. V prípade že index.html neodkazuje na žiadne ďalšie súbory. Tak vtedy je možno ešte možné (a ani nepotrebujete JS):

<a href="/" download>Uložiť stránku</a>
Petr_
Profil *
Mlocik97:
Tak jsem to sesmolil ale stejně to nefunguje :(
živá ukázka
Mlocik97
Profil
Petr:
pc.poradna.net/questions/2940687-kde-jsou-ulozeny-zmeny-ktere-provadi-js-v-html-souboru#r2940697

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0