Autor Zpráva
Koukal
Profil *
Používám jquery-3.4.1.min.js
Potřeboval bych na stránku přidat událost, která rozpozná když se uživatel dotkl displeye v místě nebo přejel prstem z bodu (xStart),yStart do (xEnd),yEnd. Nemám takové zařízení, na kterém bych to mohl odzkoušet, tak budu věřit tomu, že kód který mi pošlete bude fungovat. Byl bych rád kdyby kod nebyl moc složitý a byl spolehlivý.

Potřeboval bych to ale prakticky implementovat například na tabulce, kde přejete-li uživatel oblastí buňky A, zobrazí se "A", pokud přejede přes buňku B, zobrazí se "B" apod. Nevím totiž zda by mi jinak funkce byla k něčemu kdybych nevěděl jak ji použít.
RastyAmateur
Profil
Koukal:
Určitě jsi hledal a našel jsi touchstart, touchmove a touchend. Co se týče testování, vývojářské nástroje chromu by to, tuším, měly podporovat. Či ne?
Koukal
Profil *
To nevím mám verzi 49.0.2623.112 m
blaaablaaa
Profil
Koukal:
Chtělo by to aktualizovat, to je tak 3-4 roky starý prohlížeč.
Tomášeek
Profil
Koukal:
BUď si sežeň alespoň na testování nějaké rozumné nástroje, když už chceš psát pro fosilie, nebo neotravuj.

budu věřit tomu, že kód který mi pošlete bude fungovat.
Takhle tahle diskuse nefunguje. Ta ti má pomoci s problémem, který máš s kódem, který jsi napsal a nefunguje tak, jak má. Postup „napište mi celý kód, já ho vložím, neodtestuji a budu doufat, že funguje. Pokud mi někdo napíše, že nefunguje, přijdu sem znovu a vy mi ho opravíte“ je fakt špatný.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0