Autor Zpráva
Wdolek
Profil *
Může mi někdo poradit / zjistit, jaký JS skript se používá na webu deezer.com pro CAROUSEL skripty? (tj posuvny slider pro ruzne vypisy a sekce) Dekuji.
Tomášeek
Profil
Wdolek:
Podívat se do zdrojaku?
Wdolek
Profil *
Díval jsem se, nenašel.

Je tvoje rada k něčemu, ostatně jako 90% tvých posledních ironických "rad"?
Tomášeek
Profil
Wdolek:
Díval jsem se, nenašel.
Díval jsi se špatně.

Je tvoje rada k něčemu, ostatně jako 90% tvých posledních ironických "rad"?
Ano, ke zjištění toho, jaký typ carouselu daná stránka obsahuje. Myšleno vážně, ne ironicky. Žádný z posledních příspěvků nebyl ironický, a už vůbec ne 90 %.

Jak si představuješ, že bychom ti mohli říct, o jaký slider jde, když nevíme kde? - přehlédl jsem zmínku o URL v #1.

Jak myslíš, že to zjistíme jinak, než že se podíváme do zdrojáku? Ve věštecké kouli? V kávové sedlině?


A abych byl i konkrétní, tak (pominu-li, že jsem dlouho žádný slider nemohl najít a bavíme-li se např. o rotaci měst na stránce www.deezer.com/cs/company v sekci "Deezer ve světě") se mi nezdá, že by tam byl nějaký běžný slider.

JS je minifikovaný a samozřejmě jsem soubor a část kódu zopovědnou za tu rotaci našel, zabralo mi to asi tak minutu. Tady se jen klasicky mění display: block/none pro jednotlivé slidy, na to nepotřebuješ žádný velký carousel, ale 5 řádků JS. Nebo jakýkoliv jiný carousel (vzhledem k toum, že se liší často jen datovou velikostí a "maximálními" efekty, které nevyužiješ, protože žádnou prolínačku nehledáš), kterých je na internetu mraky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0