Autor Zpráva
Ikki
Profil
Ahoj,
na webu máme aktivní Jquery, který tuhle funkci nepodporuje a při nahrazení vhodnou verzí se mi zbytek webu vytratí, ale tohle funguje a tak bych to rád přepsal do čistého JS bez využití Jquery či Ajaxu. Snad to bude možné.

Jde mi vlastně o to, že mám neznámý počet inputů podle nahraných obrázků které si klient sám nahraje, tedy předem neznám hodnotu. Classy, id i name obsahují vždy k jednotlivému obrázku své ID, tedy například - class="file-1", class="file-2", etc. Není tedy problém kamkoliv dosadit ID dané položky.

Nyní mám -
$(document).on('click', '.qty-plus', function () {
   $(this).prev().val(+$(this).prev().val() + 1);
});
$(document).on('click', '.qty-minus', function () {
   if ($(this).next().val() > 0) $(this).next().val(+$(this).next().val() - 1);
});

<div>
   <input type="button" value="-" class="qty-minus">
   <input type="number" value="1" class="qty">
   <input type="button" value="+" class="qty-plus">
</div>
<div>
   <input type="button" value="-" class="qty-minus">
   <input type="number" value="1" class="qty">
   <input type="button" value="+" class="qty-plus">
</div>

kód je z netu, tedy neodpovídá skutečnosti a je pouze zkušební a není doplněn o data.

Díky.
Keeehi
Profil
Ikki:
Přepsat to samozřejmě jde. Vždť jquery není nic jiného než hromada předpřipravených javascriptových objektů a funkcí které už jen použiješ. Nicméně, když už tam to jquery máš možná bude jednodušší ho použít, než si to psát sám. Takže, jakou verzi tam máš teď? No a abychom ti mohli poradit, tak potřebujeme znát reálnou strukturu HTML, ne nějaký nesouvisející mockup.
Ikki
Profil
Díky za odpověď.

Aktuální JQuery -> jquery-1.6.2.min.js

kód:
    <div id="add'.$k.'" class="left add-items pridat add" style="cursor:pointer;"><a><i class="fa fa-plus"></i></a></div>
    
    <div class="left">
        <input type="text" id="'.$k.'" class="items-num field" name="file-'.$k.'-pocet" value="1" title="Množství" size="4">
    </div>
    <div id="sub'.$k.'" class="left add-items odebrat sub" style="cursor:pointer;"><a><i class="fa fa-minus"></i></a></div>

Je to vnořené v PHP tagu a obsáhlejším výpisu, tak jen podstatnou část.
//$k = ID položky
Kajman
Profil
Ve starších bylo
api.jquery.com/delegate
Ale je tam jiné pořadí parametrů, tak pozor na to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0