Autor Zpráva
Anonymouz
Profil
Rád bych si vytvořil jednoduchý kalkulátor, který by mi ukázal co přesně bude za datum a čas, když přidám X dní, hodin nebo minut (vždy budu přidávat jen jedno z toho). Mám to skoro hotové, jen se mi nedaří zprovoznit to přičtení k aktuálnímu datu převedeného na místní string. Rozeběhl jsem pouze převod jednotek. Viz Živá ukázka
Díky za každou pomoc.
blabol
Profil *
Tohle ve vue neudelas... zkus jQuery
N71
Profil *
blabol:
Tohle ve vue neudelas... zkus jQuery
Nomen omen. jQuery pomůže jak?

Běžně stačí čas převést na timestamp (date.getTime()) a pak vytvořit nový datum z této hodnoty po přičtení potřebného množství milisekund daného časového intervalu.
Anonymouz
Profil
Zkusil jsem to udělat přes ten timestamp, ale jakmile použiju getTime(), tak už mi to nejde převést zpět na stejný formát co tam byl.

Živá ukázka
N71
Profil *
Zkus si nevymýšlet vlastní syntaxi a parametry metod.
blabol
Profil *
hlavne se vykasli na to vue. Mozna by se ti to v tom podarilo taky, ale je to tahani kanonu na komara. Udelej to v jQuery a budes to mit hned a budes mit klid. Nejde ti to protoze to delas ve vue...
Anonymouz
Profil
blabol:
Tohle ve vue neudelas... zkus jQuery

N71:
Zkus si nevymýšlet vlastní syntaxi a parametry metod.

blabol:
hlavne se vykasli na to vue. Mozna by se ti to v tom podarilo taky, ale je to tahani kanonu na komara. Udelej to v jQuery a budes to mit hned a budes mit klid. Nejde ti to protoze to delas ve vue...

Vím že to asi myslíte dobře a chyba je třeba jen ve mě, ale bohužel mi tyhle "rady" vůbec nepomohly.

Zde je řešení, pokud by někdo řešil něco podobného. Živá ukázka.
Snažil jsem se to udělat i rovnou bez té funkce pridat_cas, ale to se mi nakonec nepovedlo. Nicméně to ničemu myslím nevadí, že je to rozepsané.
Kajman
Profil
Anonymouz:

Jen pozor při přidávání dnů. Občas mezi polednem jednoho dne a polednem následujícho dne není 24 hodin. Může být 23 nebo 25 - to když se mění letní čas. Zkuste si přidat 180 dnů a rozmyslete, jestli se má čas posunout nebo ne.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0