Autor Zpráva
hellmc
Profil
Hi all ..
Prehrávam na stránke streamované rádia cez html :<audio id='myAudio' controls autoplay src="<?php echo $stream; ?>" type="audio/m3u"/>

existuje nejaký event, ktorý by bolo možné zavolať pri načítaní alebo ukončení streamovanej skladby a poslať POST na php súbor ? ... nejak sa mi nedarí nič na webe ... nejak takto >>

var aud = document.getElementById("myAudio");
aud.volume=0.2;
aud.ended = function() {
     alert("The audio has ended");
}; 

... chcel by som načítavať titul a interpréta zo streamu .,...

... Ďakujem moc
Keeehi
Profil
No je to aud.onended ale jinak by to mělo fungovat.
hellmc
Profil
Skúšal som .onended ... nejak mi to nefunguje ... tak som dal volať ajax GET na php, v ktorom sa načíta autor a song každých 5 sec ... ak by niekto chcel moje riešenie na html5 stream ... napíšte sem
Keeehi
Profil
hellmc:
Taková drobnost. Ten stream končí, nebo je to kontinuální vysílání?
hellmc
Profil
Vždy je to z playlistu ... takže je to kontinuálne, akoby hrala jedna skladba ...
Keeehi
Profil
hellmc:
Pak se nemůžeš divit, že se událost neprovede. Ta nastane, pokud přehrávání skončí, tedy na konci toho streamu. To že do jednoho datového streamu pouštíš více písniček nemá javascript samozřejmě jak zjistit.

tak som dal volať ajax GET na php, v ktorom sa načíta autor a song každých 5 sec
To je docela neefektivní. Ideální by bylo, kdyby se prohlížeč přihlásil k odběru nějakých zpráv a ty mu server při skončení skladby posílal. Toho se dá dosáhnout třeba skrz web sockety. Pokud chceš jednodušší variantu, můžeš nechat to tvoje řešení, jen tam nedávej natvrdo 5 vteřin. Když se ten AJAX ptá na jméno skladby, pošli s ní zpět i informaci, kolik času zbývá do jejiho konce. A to pak použij jako časovač pro další dotaz.
hellmc
Profil
Názov skladby sa načítava z bufferu ... a fuckt neviem akú hodnotu timeout mám v ňom hľadať, netuším ani v akom formáte to shoutcast posiela .. btw dik za odpoveď

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0