Autor Zpráva
lopik
Profil
Dobrý deň,
v poslednom období mi prehliadače na mojom webe topanocky.eu začali vyhadzovať pri kliknutí na odkaz nasledujúcu hlášku:

"Táto stránka vás žiada, aby ste potvrdili, že chcete odísť - informácie, ktoré ste zadali, sa nemusia uložiť."

Hláška sa zobrazuje vtedy, ak sa klikne na akýkoľvek odkaz skôr ako je načítaný kompletný web. Neviete mi prosím poradiť, ako by som to vedel vyriešiť?
Ďakujem
Keeehi
Profil
Tento dialog vyskočí, když nějaký javascript reaguje na událost beforeunload.
Nedaří se mi ale repolikovat stav, aby mi tato hláška vyskočila.
V kódu jsem ji našel ve dvou souborech. Jeden se týká joomly, ale ten to nejspíš způsobovat nebude.
A pak v javascriptu cookieconsent. Zdá se, že chování ovlivňuje proměnná gdprPropagateCategoriesSession. Pokud je rovná 1, nastavuje se listener na událost beforeunload který způsobí to vyskočení hlášky.
Tudíž myslím, že pokud by gdprPropagateCategoriesSession byla nastavená na 0, hláška by už skákat nemusela. Jaké další důsledky má ale nastavení konfigurační proměnné gdprPropagateCategoriesSession na hodnotu 0 nevím, žádnou dokumentaci k tomuto gdpr pluginu jsem nedohledal. Takže asi nezbývá než to zkusit a uvidíš, jaké to bude mít dopady.
lopik
Profil
Ďakujem veľmi pekne, pomohol si mi :-)
Hokuspokus
Profil *
Asi nie je dobré len tak meniť nejaké vnútorné premenné - aké vedľajšie efekty a narušenie celkovej funkčnosti by to mohlo mať.
Stránka je tak "preplácaná" JavaScriptom, že je problematické tam hocičo meniť a najmä bez dokumentácie k jednotlivým skriptom.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Neumíte-li správně určit příčinu chyby, vkládejte odkazy na živé ukázky.
Užíváte-li nějakou cizí knihovnu, ukažte odpovídajícím, kde jste ji vzali.

Užitečné odkazy:

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0