Autor Zpráva
Xzibit
Profil *
pls nemohli bi ste mi pomoct napisat javascript alebo php to je jedno
ze mam kolonku kam sa pisu cislo a vedla tlacitko a aku action ma mat tlacitko [ to potrebujem]
ze ked do kolonky napisem 8 vipise mi to 8 krat moju urcenu tabulku ktoru neviem kam zadefinovat

asi to nepochopite ale plssss help
predem dekuji
jozob
Profil
Dá sa to spraviť v PHPčku aj v JS. Osobne by som doporučil urobiť to v JS, bude to krajšie, stránka sa nemusí znova načítavať. No bohužial v JS sa moc nevyznám, dokážem si spraviť veci pre seba, no ostatným neviem pomôcť. Takže JS profíci - posielajte návrhy...

Bude to asi takto: tlačítko bude mať akciu onclick, vykoná sa funkcia, ktorá bude obsahovať X-krát opakujúci sa cyklus, ktoý vloží X tabuliek na určené miesto.

Čiže asi niečo takéto:

function vlozit(var x=0)
{
for(i=1; i<=x; i++)
{
/* vypis tabulky */
}
}

Po kliknutí zavoláš funkciu z vstupným parametrom, ktorý získaš z toho políčka.
Xzibit
Profil *
no dik ale to viem to co si napisal aj sam:/ ale dik za pomoc ale
chyba ti tam cislo X ktore sa vklada do kolonky
Xzibit
Profil *
a este mozes to dat aj do php to neva
jozob
Profil
X tam nechýba, je to argument funkcie...

Počkaj si na JS odborníkov...

Rád by som sa rozpísal, len momentálne nemám čas, možno večer (aktuálne tu mám 31 neprečítaných e-mailov, z toho tipujem 50% z diskusie :-) )
Anonymní
Profil *
a ak to napises v js tak mam utosku
mozem do toho scriptu dat php scripti?
jozob
Profil
Ono je ťažko spájať logiku JS s PHP. PHP je server-side script a JS client-side.

A naozaj si počkaj na JS odborníkov, ak Ti nepomôžu, skúsim sem hodiť niečo v PHP.
Xzibit
Profil *
no nejak sa ti JS odbornici neukazuju :/ pls
Fred
Profil
Upřesni dotaz, nějak nerozumím co vlastně potřebuješ.
jozob
Profil
Fred
Xzibitovi ide zhruba o túto vec: Bude mať 1 formulár, v ktorom bude input a button. Do inputu zadáš celé číslo - X. Potom stlačíš button. Po stlačení buttonu, na určenom mieste, sa vygeneruje X daných tabuliek.
Fred
Profil
Aha, zkusím to tu najít, přesně to už tu bylo.
Xzibit
Profil *
mozes to pls us sem dat ale staci link
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0