Autor Zpráva
Jack
Profil *
V javascriptu jsem totální lama, přesto na webu potřebuju jednu věc, která se asi bez něj neobejde. Potřebuju vyskakovací okno, které na webu je podobné vidět když se otevírají nějaké obrázky atd. jenže mě nějak nejde udělat, když jsem hledal na diskusi tak se tu moc lidí na to neptalo, nebo jsem se asi špatně ptal, na JPW jsem četl něco o vyskakovacích texťácích, tak jsem si řek to je ono, ale nefunguje mi to.
Fred
Profil
Hledej window.open
WanTo
Profil
Hlavně ti to normální prohlížeče zablokují :-D
ah01
Profil
http://www.jakpsatweb.cz/javascript/window.open.html
Jack
Profil *
WanTo

Používám Mozillu FireFox a ten to neblokuje, víc normálnější prohlížeč neznám ;-)


ah01

Tohle jsem zkoušel a nefungovalo mi to, asi se k tomu musí něco přidat nebo co, nemohly by jste mi ukázat jak přesně to má celé vypadat? Prostě mi to nejde :-(


thx
Richi
Profil
Používám Mozillu FireFox a ten to neblokuje, víc normálnější prohlížeč neznám ;-)
Používej kvalitní prohlížeče a nebudou ti vyskakovat okna :-)
Dero
Profil
Používám Mozillu FireFox a ten to neblokuje, víc normálnější prohlížeč neznám ;-)

Používám také Firefox a Popup je pro mne více než čímkoliv jiným pohádkovou postavou.
Fred
Profil
Zaznamenal jsem Vám průběh jak to vypadá s popupem i na jinak velmi dobře udělaných stránkách http://www.azelektro.cz Takže se toho radši vyvarujte. První sekvence je otevření popupu, druhá je prostřední kolečko myši.
1/Otevření popupu špatně odstranilo href a proto se otevřel v původním i v novém okně
2/Popup nezískal fokus, proto je skryt pod openerem
3/V popupu byla událost na onload resize a proto mi to změnilo velikost okna, u kterého autor mylně předpokládal, že to je jen opener
4/Musím tedy zavřít popup, které je fokusem popunder
5/Musím zpátky navíc resiznout okno do původní velikosti
6/Musím použít tlačítko zpět, které bych použil i kdyby tam nebyl popup a navíc autor nepočítá s tím, že můžu mít nějaké lišty takže celý resize je k ničemu, protože mi skryl část požadovaného obrázku
7/Video pokračuje použitím prostředního kolečka myši, sice je to o trochu lepší, ale ten resize na onloadu je tam pořád, takže mi autor stejně znepříjemnil život.

Nedaří se mi to uploadovat má to totiž 16mb, pokud máte gmail můžu vám to poslat.

Píšu to sem proto, aby jste nepoužívali popupy a už vůbec ne s resize na onload, protože tenhle dotaz je tu dvakrát do týdne.
cross
Profil *
Zdravím.
Potřeboval bych udělat, aby se mi po kliknutí na odkaz zobrazilo PopUp okno o velikosti např. 300px X 200px.
Nějak jsem to nedokázal vykoumat. Mohli byste mi poradit?
cross
Profil *
Tak už to mám.
anrys
Profil *
I bez spuštění prohlížeče mi vyskakují ve win. nějaké okna. Tyto události se začali dít až po připojení internetu nevím zdali jsem omylem nepotvrdi něco co jsem neměl nevím co stím pomozte.
Smaja
Profil *
No nejlepsi rada je pouzivat jinej OS nez windows - Linux, Mac OS
Str4wberry
Profil
Smajo
Proč vytahuješ staré téma a navíc píšeš takovouto „radu nad zlato“?
___
mm*
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0