Autor Zpráva
Jim
Profil
Ahoj, mám tuhle stránku a během práce na ní jsem zjistil že se přestala zobrazovat na některých PC v IE. Můžete se na to prosím kouknout? Dík.

http://www.server-baby.cz/hry/puzzle-01/puzzlepok.htm
Marty
Profil
IE 6.0, FF 1.0 - OK

Ani debuger nic nenahlásil.
Jim
Profil
Tak díky, zkusím jedině reset a napíšu.
peta
Profil *
Jim
Znovu a hezky rekni, co a proc a pri jake akci ti to dela. Kdyz chybu nedokazeme vyvolat, pak tu nedavej ani dotaz.

Mimochodem, u CSS je zajimave prave to, ze muzes obrazek napozicovat. cili nemusis mit 16 malych obrazecku. Pak menis jen classname a ne img src. ale to jen pro zajimavost, spis. Se src je to asi mensi. S CSS ale muzes pri vhodnem scriptu definovat i pocet policek. :)
peta
Profil *
Jim Jo, a sim te, projed si to validatorem.
Chamurappi
Profil
Reaguji mimo téma na petu:
projed si to validatorem
Čemu to pomůže?
Zapomněl jsi mu poradit, ať si stáhne Lite verzi tvého oblíbeného CSE Validátoru, který neumí ani základy HTML a generuje falešné poplachy na úplně normálních konstrukcích.
Jim
Profil
Fakt nevim proč a kdy, je to fakt náhodné. Už jsem si myslel že je to FW nebo že to přestalo a zase. Někomu to jde, někomu ne, někdy ano a někdy ne... :o)
peta
Profil *
Jim
Aha, tak zkoumej, pri jake akci se to nezobrazi. Je treba nejaky postup pri kterem se chyba projevi, i kdyby jen nahodile. Treba to bude nejaka znama chyba, jako float a position, ktera se treba projevuje tim, ze se zdanlive stranka nezobrazi v oblasti nad blokem, kde se floatuje. Dela to ale jen IE a resi se to pres position:relative a display:inline-block.

Chamurappi Hodne, to by ses divil. Odstranenim validnich chyb lze vyloucit, ze chyba vznikla opomenutim ukoncit nejaky DIV, coz muze byt docela krize prave u float.
Radek Hrabůvka
Profil
peta Co to je "validní chyba", to neznám?
Jim
Profil
Ahoj, děkuji za snahu, byla to taková hloupost. Sice pořád nechápu proč to někdy šlo, ale každopádně naprosto pomohlo doplnění <html>,</html> a </body>....... Děkuji a omlouvám se za tak hloupý příspěvek. - Což neřeší že to někdy šlo, ale to ví jen bůh. :o)
Tomik
Profil
OT, validní chyba
Mě vždycky peta zaručeně něčím rozesměje, ani dneska po ránu nezklamal, díky... :)
peta
Profil *
Radek Hrabůvka Tomik Validni chyba je chyba ve validite, usporadani. V tomto pripade v usporadani HTML bloku.
Tomik Ja na tom teda nevidim nic vtipneho...

Jim Hadam, ze prohlizec nevedel, kam si ty bloky ma pridat a tak si je pridal, kde odhadl, ze to bude nejvhodnesi. To je hold nevyhoda zkracenych zapisu ala transitional html 4.x
peta
Profil *
Tomik Mimochodem, pry to pomohlo, takze vazne nevidim duvod ke smichu. To, ze mas neco proti mne jeste neznamena, ze jsi s tim napadem prisel ty :) A to je podle mne dost podstatnejsi.
Jim
Profil
Ahoj, tak se omlouvám, ale přišlo něco jiného což patří pod tento titulek, tak to píšu sem.
peta: Promiň že jsem to nepředělal podle tebe, ale myslím že tohle není šptný způsob a funguje to až na pár drobností.

Na stránce: http://www.server-baby.cz/hry/puzzle-01/predver3.htm

mi běhají procenta míchání a teprve potom se začne počítat čas. Mezi je tedy ještě Hlášk vyčkejte, ale to je to samé. Ve FF a v Opeře je všechno jak má, ale v IE je mi ty procenta vůbec nezobrazují. Neví někdo čím to může být? Navíc se zantelně nemíchají obrázky ale rovnou naskočí zamíchané, ale to nevadí. Je mi to jen divné. Předem děkuji za pomoc!
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0