Autor Zpráva
Miloš
Profil
Potřeboval bych, aby <td>text</td> změnil po kliknutí barvu a po dalším aby se zase vrátila ta původní.
Aby to samozřejmě fungovalo se všemi buňkami tabulky, ale barvy měnila vždy jen ta, na kterou právě kliknu.
Mistr
Profil
Znáš tohle?
http://www.lusk.cz/seznam_typ_krizovky.php?lang=cz&id=23

Přiznávám, neodpovídám úplně na Tvůj dotaz.
Miloš
Profil
Neznal jsem; docela podařené.
Mistr
Profil
Třeba můžeš od nich chytit inspiraci - poklepání jen na první a poslední pole, zbytek se označí sám. Tvůj postup ilustrací činnosti, co dělá člověk při luštění osmisměrek. Ovšem na webu by se asi uklikal, ne?

Navíc, máš již vymyšleno, jak ošetřit skutečnost, kdy se budou na jednom políčku dvě slova křížit? Při vyklepávání prvního si políčko označím, při vyklepávání druhého si políčko odznačím. Jak na to všechno bude reagovat legenda slov, které se mají najít?
peta
Profil *
Mistr
Pekny script, ale ma to 4 vady :)
- pri pohybu mysi to moc blika, coz by poresila lehka uprava, ze pokud je policko oznacene, tak se nema znova prekreslovat
- podarilo ze mi oznacit zesikma dolu 2 policka a soucasne na druhe strane dalsi 2. Cili to oznacuje i pres okraje
- kdyz oznacis slovo pozpatku, script neni schopen si ho otocit
- je tam nejaka chyba pri oznacovani, kdyz se objevi alert, a pak se neco oznaci, tak to zustane oznacene, nez tam prejedes myskou
(rekl bych, ze to uz mam lepsi script na FunnyFruits, kde zjistuji prvni nejkratsi cestu, pokud se daji dane 2 body spojit.)

Ale jinak je to pekny script, takovy se vidi malokdy.
Dokonce i tebou zminena vada odznacovani tu asi nefunguje. Ja osobne bych to resil tak, ze oznaceji 1 pole, vyznacene spravne slovo, druhe pole. Nebo, oznacene slovo "2", oznaceni "+1" a jestlize ma policko vetsi hodnotu nez 1, drz oznacene.
Jo, a libi se mi, jak se to rozblika po kliknuti vpravo na tlacitko slova :)
Mistr
Profil
peta
Nejsem autorem skriptů na webu Lusk. To jen, aby nedošlo k nějaké mýlce.
peta
Profil *
Mistr Jasne, jen se pridavam k tem chybkam... ze to krizeni nebude jedine...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0