Autor Zpráva
JeremyCB
Profil

echo"<option value=\"$row[0]\" onclick=\"document.pridej2.produkt$i.value=this.value;\">".$row[1]."</option>\n";


Nevim nevim proc mi tento jednoduchej javascript mi nefunguje v IE ale za to ve Firefoxu a Opere funguje bez problemu

Nevite nekdo proc je tomu tak???
T3RMiX
Profil
použil bych radši standard document.getElementById() nez docment.pridej2.produkt$i...
tam asi ale chyba nebude, nicméně bych se podíval co hází Epxlorer za chybu a ladil pomocí window.alert...
JeremyCB
Profil
ok zatim dekuji za radu
b_are
Profil
echo"<option value='$row[0]' onclick='document.pridej2.produkt$i.value=this.value;'>'.$row[1].'</op tion>\n";

zkus toto
peta
Profil *
Ja bych videl to zas napsal takto:
echo '<option value="'.$row[0].'" onclick="document.pridej2.produkt'.$i.'.value=this.value;">'.$row[1].' </option>'."\n";

Jinak chybu bych videl podle zdrojaku. Spustim JS konzoli a vidim... Podle mne to hazi chybu, ze objekt neexistuje, protoze IE vyzaduje, aby formularove prvky byli ve formulari.

Ale protoze jsi nepridal odkaz na soubor, tak vic moje kristalova koule nezvladne... Z PHP kodu v JS foru fakt nejsem moc chytrej, musim videt, jak to zobrazi IE v source-code.
Tin
Profil
imho to je tím, že ie nepobere onclick u option
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0