Autor Zpráva
X-zibit
Profil *
pls mozte nekdo napsat script [ak sa da] ako zistit ten kdo si ten script pozera kde ma vindows...
Mistr
Profil
Tak to JavaScript neumí.
X-zibit
Profil *
a umi to nejaky jazyk?
ah01
Profil
Tak čistě teoreticky. V IE to lze zjistit pomocí FSO. To ale není primárně určeno k nasazení na webových stránkách, takže se při zobrazení takové stránky prohlížeč dotazuje na spuštění takového skriptu, a pokud má prohlížeč nastavené vyšší zabezpečení, takový skript se nespustí vůbec. Chtěl jsem naznačit, že ta možnost tu je, ale v žádném případě bych ji nepoužil na on-line stránky.

var fso = new ActiveXObject("Scripting.FileSystemObject");
alert(fso.GetSpecialFolder(0));
peta
Profil *
X-zibit
PHP?
javascript dokaze zjistit, co ma ten, co si ho spustil. Jenze JS se spousti az u uzivatele a nema zpetne posilani, cili pro tebe je bezcenej bez dalsiho jazyka.
X-zibit
Profil *
aha lebo mam takovy script kde sa ti nahody akoze virus ze sa natahuje a potom ti straticky vihodi
delete:
c/.....
c/windowc

a napr ked ma windows na D tak chcem aby tam bolo D abi to vizeralo ako klasicky virus
:)
X-zibit
Profil *
peta
jj a nevis to v PHP?
koudi
Profil
tak php je na tohle už úplně nanic.
Radek Hrabůvka
Profil
Ahoj, já jsem počítačový vir z Turecka. U nás nejsou softwarové technologie na vysoké úrovni a proto pracuji manuálně. Tak si zfofmátuj všechny disky ve svém PC a pak mě pošli čtyřěm nejlepším přátelům.
Mistr
Profil
X-zibit
sa ti nahody akoze virus ze sa natahuje a potom ti straticky vihodi
delete:
c/.....
c/windowc

Promiň, ale pro takovéhle "fórky" nemám pochopení.
peta
Profil *
X-zibit Jo takhle, tak na toto PHP pouzit nemuzes, to zas pracuje na strane serveru a uzivateli posila uz vysledek. Tohle jedine JS. Jenze JS bylo dost ocesane od te doby, co slo v IE zapisovat na disk a zneuzivalo se to viry... Takze ted netusim, jestli jsou funkce pro zjisteni struktury adresaru (protoze nekdo mize mit ten adresat win/ win98/ winNT/ windows/ win2000/ winXP). Nejjednodussi se na to vykaslat a pouze udelat posuvnik a napsat klasicke c:\windows\
Zkus se podivat po necem podobnem na strankach:
http://www.volny.cz/peter.mlich/www.htm#www5

Ja osobne takove legracky taky nerad.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0